Vojnički odmor

47

Vojnički odmor

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

A ovako se odmara Arijel Šaron, u egiptu



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Odmor Germana na motociklu



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

offline
  • 13892 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 15 Jun 2009
  • Poruke: 1548

Oni uživaju a ja zivim ko pas. Very Happy

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Vojo, zadnja fotka bi pre trebala da ide u temu o maskiranju. Dečko je to stvarno dobro izveo.

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

... још само да не буде наглог буђења Mr. Green

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Majstor je svakako u maskiranju al se makar naspavao da ga niko nije video..kao ovi ha-Ivani...

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

A natini instruktori, Čehonje, na jednom kursu (sa kojeg sam junački zbrisao, jer šta pa oni mene imaju da uče - utvrdilo se da je jednome mama provela isto vreme na crnogorskom primorju kao i ja, u istom odmaralištu...a bili smo već poveliki u to vreme) nas učili - spavaj uvek i svuda, kad god imaš mogućnosti. I koliko imaš mogućnosti, jer ko zna kad ćeš moći ponovo.

Znao sam da nešto nije u redu. Naši su uvek organizovali neke glupe sastanke kad mi se najviše spavalo.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Ovako se počinje sa odmorom guštera na suncu kad te niko nevidi i di stigneš..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 805 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 8 sakrivenih i 703 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, Aleksa 3215, Aleksej, Asteker, bavar357, bax0904, bojan313, bojan_t, bojank, bunker, celt, Crazzer, DeerHunter, dexteroza, dj.ape, Djokkinen, djonsule, djuradj, dmitarche, Dolinc, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dorijan Grej, DrMrPr, Dukelander, dule10savic, Džekson, Foxdie, goran.vvv, Halabit, helen1, HogarStrashni, iceburn, Igritelj, Jablan, jalos, Jaxupa, Jeremija98, JimmyNapoli, JOntra, Jozo74, koom0001, kreker, laki_bb, Laluvr, littlebunny, lukac, Magistar78, Maki1981, Meklejn, Mickey12345, mikrimaus, milivoje_vatrogasac, mishkooo, mladen.zovko, Naj-Turs, nenomir, nenooo, Nikola93., nikolapetkovic, nnovakis, nuke92, oldtimer, pein, Permaldar, Polifon, predragc, read-only, royst33, samoulogovankorisnik, samp1389, Semberija, Sharpshooter, Shinobi, shiro, Simonsen23, Smiljkovich, Sone0883, sparkie, ssekir75, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, tomo2, Tribal, Tvrtko I, VanZan, vidra1, Volkcho, vrgudinac, Zastava, ZlatniRez, Zmajac, Zoran1959, Đurđevdan