Žene u vojsci / policiji

1038

Žene u vojsci / policiji

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

robertino ::

nešto piše, a šta ???


Pozdravlja sretnika! Koliko nije dobila.

Čestitamo i mi! Samo nek se plode i nek se množe!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

robertino ::Mr. Green
nema tu neke velike muke,


Pa šta, ja nisam nikad upravljao nečim što leti, a da ga pre toga nisam napravio, pa nikom ništa. Važno je da se leti!

Mora da joj se oda priznanje, ipak je ona zastavnik. A to ni u JNA nije mogao svako.



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113963

Australija

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Центральная женская школа снайперской подготовки, 1943

malo starih i malo novejše snaške..

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Još jedan kurdistanski kokošinjac

offline
  • WS2 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 01 Okt 2012
  • Poruke: 4062

au..
iznad oci smedje, obrijala gajtan vedje. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Svidjaju ti se?
Evo još iz tih krajeva

offline
  • weez  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Apr 2011
  • Poruke: 1504
  • Gde živiš: Planet Earth

[/quote]


...ova cmeka obrvama Mr. Green

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Pa vi se, bre, smislite šta hoćete? Te onaj oće podignutu obrvu, te ovaj gajtan vedje... Mislite o tome kao o ... da to nije simbol lepote kod njih (to i dlakave noge, kako čujem - ne mogu da budem pouzdan svedok), ona bi obrijala obrve pa docrtala nove, k'o i ove naše " što furaju moderni look"
A da cura ima izgled da bi mogla o'ma da ti pregrize vratnu arteriju - ima.
Zato evo par miroljubivih


offline
  • WS2 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 01 Okt 2012
  • Poruke: 4062

bez' bre Mr. Green , ovi pisaju stojeci

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3828 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 12 sakrivenih i 3724 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 9k38, Akiro, Apok, Avalon015, bankulen, blue, bojan_t, bokicacar, boracbl1389, brandža84, Bubimir, C-Gun, Car89, Cigi, Comyymoc, curiosity, cuvarkuca, darkkran, dekan.m, djonsule, Djota1, DJUNTA, Dolinc, DonRumataEstorski, Dovla 1980, Džekson, Flanker-G, galijot, geo.dule, Giskard, Glavonja049, Grebostrek, Hans Gajger, ikan, Ilija84, Ir, jalos, Jaz, JK, K a s p e r, K2, Karaula, kori, Kruger, Lance Guest, LostInSpaceandTime, lukac, marko308, Mihailo Gazdić, miki kv, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, miljannis, MILO-VAN, milos97, mirkoro, mishkooo, momcilob55, Papadubi, Parker, PenzosGSP, pirke96, pobeda, porticco, raptorsi, repac, Ripanjac, rovac, Sale0501, saputnik plavetnila, sekretar, shiro, skok, Smiljkovich, Sone0883, stingD, T55, v82, vaci, vathra, Vica1958, Vlada1389, Vlada76, Vladoj, Vrač, vrgudinac, Witcher, wolverined4, Zastava, Zorge, Đurđevdan