|
Poslao: 07 Jul 2015 19:05
|
offline
- lajavi krelac

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Feb 2011
- Poruke: 2819
- Gde živiš: tamo daleko...
|
Sudeci po kolicini fotografija koju ostavlja zenska populacija Kurdistana, da se zakljuciti da su im muskarci na nivou Renea iz Alo, Alo.
P.S. Mali off ali i zanimljiva crtica. Kurdi su u Otomanskoj imperiji sluzili za izvodjenje nekih od najprljavijih poslova (politicki a sanitarno) pa se tako njima na dusu stavljaju silni Jermeni od prije 100-ak godina.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2015 19:24
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
dobri covek :: ja sam i dalje za to da se žene bave onime što im je od Boga i prirode namenjeno - radjati decu, čuvati porod i vaspitavati ga kako treba, pošto mi nismo za to. A neki ne bi ni znali.
Nije rat za žene!
Otišo si iz vojske sarme probo nisi
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2015 19:46
|
offline
- kuntalo
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Feb 2006
- Poruke: 3056
|
lajavi krelac ::Mali off ali i zanimljiva crtica. Kurdi su u Otomanskoj imperiji sluzili za izvodjenje nekih od najprljavijih poslova (politicki a sanitarno) pa se tako njima na dusu stavljaju silni Jermeni od prije 100-ak godina.
Da, samo što su Kurdi ulogu svojih predaka u pogromu Jermena priznali, za razliku od Turaka.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2015 21:27
|
offline
- dobri covek

- Legendarni građanin
- Pridružio: 06 Nov 2010
- Poruke: 11628
- Gde živiš: Vranje
|
kuntalo ::lajavi krelac ::Mali off ali i zanimljiva crtica. Kurdi su u Otomanskoj imperiji sluzili za izvodjenje nekih od najprljavijih poslova (politicki a sanitarno) pa se tako njima na dusu stavljaju silni Jermeni od prije 100-ak godina.
Da, samo što su Kurdi ulogu svojih predaka u pogromu Jermena priznali, za razliku od Turaka.
Koji Turci? Ako se slušaju njihovi političari, radi se o mirnom i dobrom narodu, koje su na Balkanu 500 godina ubijali, silovali, čerečili, nabijali na kolac i bavili se drugim nepodopštinama, sve u cilju zabave, seira i šege...A tek po drugim krajevima!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2015 22:00
|
offline
- kuntalo
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Feb 2006
- Poruke: 3056
|
Odosmo u off. Šta je bilo, bilo je - sada je bitna podrška Kurdima, a bojim se da im, između čekića i nakovnja, predstoji duga, duga borba za mir i svoje parče zemlje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2015 22:44
|
offline
- voja64

- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 10 Okt 2012
- Poruke: 26254
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Odličan tekst i video prilog..
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Jul 2015 15:24
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
Ukrajinske policajke u novim uniformama...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Jul 2015 16:41
|
offline
- dobri covek

- Legendarni građanin
- Pridružio: 06 Nov 2010
- Poruke: 11628
- Gde živiš: Vranje
|
RJ ::Ukrajinske policajke u novim uniformama...
To je samo za gradonačelnika! Da ga čuvaju i da mu čitaju pričice za laku noć...
|
|
|
|
|
|
|
|