Žene u vojsci / policiji

67

Žene u vojsci / policiji

offline
  • Pridružio: 22 Sep 2009
  • Poruke: 629
  • Gde živiš: planeta Earth

Misirac ::Ova dama je iz 101.vazdusno-jurisne,a tamo koliko mi je poznato zene nisu direktno ukljucene u borbene formacije,tako da je ona morala biti ranjena u nekom incidentu u pozadini.

u gerilskoj koncepciji ratovanja , pogotovo u Afganistanu gdje su ta Pastunska plemena koja odrastaju sa AK-47 i RPG jos kao djeca i koji ne vole strance bas puno pogotovo okupatore ( razumljivo potpuno ) i to znaci nema pozadine
nema linije fronta
mozda je ranjena kada su napali konvoj ili kada su upali u bazu ( sto se vrlo cesto desava ) a biti zarobljen od strane Talibana ?
uf ! naravno da se svi bore za zivot tada pa i zene vojnici



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Upravu si @flyby68,htio sam da kazem da gospodjica nije ranjena u Americkoj ofanzivnoj akciji protiv talibana vec vjerovatno u nekom iznanadnom napadu,kao sto si opisao.



offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688

Da ne otvaram novu temu..policajke iz razlicitih zemalja!
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012



offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

cehinje Very Happy




offline
  • Artiljerac
  • Pridružio: 07 Nov 2009
  • Poruke: 3113

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13022
  • Gde živiš: Srbija

boksi ::

Ovu kao da su pokupili prilikom racije u nocni klub.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012

vlada78 ::boksi ::

Ovu kao da su pokupili prilikom racije u nocni klub.


mozda nije stigla da se preobuje dok je stizala na posao ili nije bilo odgovarajucih cizmica

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

kako reci za zene pilot-lovac Very Happy pilotica -lovica Mr. Green (pilotkinja Laughing )


offline
  • Artiljerac
  • Pridružio: 07 Nov 2009
  • Poruke: 3113



Dopuna: 10 Dec 2010 15:26

j.... mi sve, selim se u Rusiju! Zaljubljen

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1702 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 5 sakrivenih i 1610 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alternator, Andy, Asparagus, Bane san, Bbbggg1979, bbrasnjo3, Bo96, bobomicek, bojan313, bojan_t, bojcistv, bokicacar, bolenbgd, BOXRR, cebam, cifra, Cirkon, comi_pfc, cyprus, Darth Wader, DeerHunter, dejan.lxxiv, deki1001, Dorcolac, elenemste, Gargantua, Georgius, goran.vvv, gregorxix, havoc995, iceburn, Insan, Ir, Jozo74, Kajzer Soze, kalens021, kinderpingvin, KizJ, Konda, kunktator, littlebunny, luka35, Manjane, markolopin, mat, mean_machine, Medojed, mercedesamg, Mercury, metallac777, mikrimaus, milan47, milanpb, milenko crazy north, milos97, Mirage 2000N, MrNo, nenad81, opt1, Pero, Petar25, PlayerOne, Rok A Bit, rovac, royst33, S-G, Samo gledam, samsung, sedan, sekretar, ShtagodShtagod, skvara, smuk, Srki98, stingD, Titan, tomo2, tubular, vathra, Veless, vjetar, Vrač, vukovi, wulfy, yufighter, zivojin32, 800077