Žene u vojsci / policiji

901

Žene u vojsci / policiji

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

A Wren testing a ship's telephone ready to be installed as soon as HMS BLACK PRINCE is tied up at Newcastle after returning from taking part in the naval bombardment at Cherbourg

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113891

Izvinjavam se za sve koje su bile....ali su dobre

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Kantinjerke francuske i britanske armije - ili su pratile muževe u rat, ili su bile ratnici, ili su tragale za zaradom, ili su bile dame poljuljanog morala... ko kako hoće, tako nek i shvati njihovu pojavu


offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16326
  • Gde živiš: Lublana

U IDF ima više upgrejda silikonom na ženama nego upgrejda na oružju.

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Velika većina tih što se ubijaju od slikanja u IDF i jesu manekenke, pa je njima silikon, kolagen i ostalo što se trpa po raznim mestima u neku ruku "sredstvo za rad ili alat", dok postoji država gde su isto tako lepe devojke, ali nisu toliko slikane, zato što im i vojska nije neka.
Ukradinke, u vojsci i policiji, otprilike izgledaju ovako


offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet








offline
  • WS2 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 01 Okt 2012
  • Poruke: 4062

Lele majke, stasale za udavanje!
Ona, prva plava jevrejka , za ovo Rone, trebas na sud!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 823 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 7 sakrivenih i 742 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alke12, ArmFPGA, Arsenije, Asteker, bankulen, Banovo Brdo, bb929, blatruc82, Boris90, BOXRR, braca57, CHARLIE JA., Civa, dankisha, Dannyboy, darkojovxp, dejan.7951, dendrit86, Djokislav, Djota1, djuradj, DonRumataEstorski, Draganeli, DragoslavS, Dzambas, Electron, Feller, Gitzherai, Great White, Hans Gajger, ivan979, Jager715510, kovac9mm, Lep1na, luka1978, Marko Marković, Mcdado, mercedesamg, Metanoja, milenko crazy north, Miler88, mm1811, monomah, Mrav Obrad, Niki2024, nuke92, OgnjenMitric, OKT, Orc, Paklenica, Petarvu, Promising0, Pururin, repac, ruma, sale76, Seeker, Semberija, Singidunumac, Smiljkovich, Spreewerk, starlights, Stojan Mrsavi, Toper, Trimi68, vathra, Velibor Radoja, veljkovicdani, vidra1, vladao75, Zec, Zoca, Zrcalo, zvomar