Izlozba oruzja Drugog svetskog rata

3

Izlozba oruzja Drugog svetskog rata

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7404

Samo nemoj da pališ ambasade!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Citat:ИЗЛОЖБА У ВОЈНОМ МУЗЕЈУ

Поводом Дана Војске Србије, у петак 12. фебруара у Војном музеју у 13 часова биће отворена изложба „Пешадијско аутоматско оружје Другог светског рата“. Изложбу ће отворити државни секретар у Министарству одбране Александар Мишчевић.

Из најбројније збирке Војног музеја издвојено је аутоматско оружје чија је употреба обележила Други светски рат.Аутори изложбе су млади кустоси Војног музеја Дејан Миливојевић и Вук Обрадовић.


http://www.mod.gov.rs/novi.php?action=fullnews&id=1838



offline
  • Pridružio: 08 Nov 2009
  • Poruke: 80

Do kad traje ova izlozba? Bas sad mi se zadesila gomila ispita nikako da nadjem vremena da odem...

online
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Ако се не варам, изложба траје негде до половине марта.

offline
  • Pridružio: 18 Jun 2005
  • Poruke: 1168
  • Gde živiš: Springfild

Ajde bre vi iz Bgd-a ne zabusavajte nego pravac izlozba !!! Odlazak bez digitalca se ne racuna Smile

offline
  • jovan
  • Pridružio: 28 Okt 2008
  • Poruke: 64
  • Gde živiš: Beograd Vozdovac

bio sam u subotu i evop malo fotki




















Dopuna: 23 Feb 2010 8:41

i jos malo








online
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Ево скенова брошуре коју можете узети на улазу.









offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2387

па ја не видим ту ништа ново него што и иначе има у редовној поставци

online
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Пази кад је такође Берета.

offline
  • Pridružio: 13 Okt 2008
  • Poruke: 30

U bre druže pa ti baš dugo nisi bio u muzeju.

Ono iznad je Bereta M-18/30, ali poluautomat. Stavili smo ga jer je Marengoni na njegovom principu napravio sve ostale Bereta automate.

Dopuna: 24 Feb 2010 17:36

Tu je i "Ručni rad" koji se već pominjao na ovom forumu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1056 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 10 sakrivenih i 972 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AK - 230, Apok, Banovo Brdo, Bickoooo, Boris.A, Borski1977, Brankojle, Cicumile, Ciri1994, darkojbn, DDragoje, debeli, DENIRO, Der Rote Baron, Dorcolac, dradex, Georgius, Gogi_avio, gregorxix, Hitri, Iskander, ISOF, J - 6, jarovitt, JOntra, K a s p e r, knutveliki, Krusarac, Marko Marković, mat, MB120mm, mercedesamg, milanpb, Milanče222, minke, Mis uz pusku, Mićko, mladen.zovko, mmelezovic, nikoladim, OldKresoje, Oscar, Permaldar, Pero, proka89, Ray1973, Remain, repac, Robin, Rok A Bit, Sale0501, sekretar, Shilok, Shinobi, Srki98, stalja, stegonosa, synergia, tomo2, Topaz9, Tvrtko I, vathra, vidra boy, Vlad000, Vlada78, VNVK, Volkcho, vpetrovic, vukajlo71, Werdum1, XBMC, ziggga, Zorge, 79693