Uniforma Kraljevske vojske

16

Uniforma Kraljevske vojske

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

sajkaca ::

Dopuna: 28 Jan 2011 9:56

treci sleva

Dopuna: 28 Jan 2011 9:58

ima i opasac sa uprtacem. u istoj knjizi je objavljen i podoficir koji se nalazi treci sdesna....


Jeste i to je on. Izgleda da je voleo da se slika i uvek je zauzimao istu pozu. Ili Bosiljcic nije prvi "glumac" u sluzbe Vojske. Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Citat:

Jedno pitanje.
Jesu li ovi momci prevezli kralja?



offline
  • Pridružio: 25 Jul 2008
  • Poruke: 521
  • Gde živiš: Preußen, Hohenzollernsche Lande

Evo dve zanimljive fotografije. Prva je slikana u Zagrebu 1921. godine. Ako dobro vidim, momak je zaslužio četiri Miloša Obilića.



Na drugoj fotki oficir nosi prestižnu francusku medalju ratnog krsta sa palminom grančicom.

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

kapetan je izgled imao sta da pokaze... a mogo je da nadje i neku lepsu Mr. Green

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2008
  • Poruke: 521
  • Gde živiš: Preußen, Hohenzollernsche Lande

A jes' vala. Blavor je neopavani. Bože što je ružna mi je prvo prošlo kroz glavu kada sam kupio fotku!

online
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16629

Момци, и да вам коментари јесу на месту (а нису), треба имати на уму да су онда важила друга правила лепоте, а богами и удавања.
Зато се уздржите од оваквих коментара.

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

offline
  • Pridružio: 01 Feb 2011
  • Poruke: 2

Deda je sluzio vojsku u kraljevoj gardi. Zanima me sta vi mozete da kazete o ovoj slici?

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7611

Богами, качкет личи на аустроугарски.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Barkman ::



Kristina Topalovic. Nisam moga da se suzdrzim. Izvinjavam se na OT.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 899 korisnika na forumu :: 96 registrovanih, 5 sakrivenih i 798 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AirSremac, ALEXV, alkanuta, Apok, Asteker, Banovo Brdo, Belac91, Ben Roj, blue, bojankrstc, bokicacar, boskelazo, Brada64, brane2208, brufen, bukefal, celt, CHARLIE JA., chichabg, Cirkon, Colt D, CrazyDiablo, DejvTroter, djboj, djonsule, Djota1, djuradj, Dogma21, dolinalima, DonRumataEstorski, g_g, Georgius, GORDI, Great White, Hans Gajger, HawX, iceburn, Ivoo, Jeremiah, Jeremija98, jimi_agf, knutveliki, Koser, Krusarac, kybonacci, littlebunny, Marko00, Metanoja, mexo, Mi lao shu, Miletić Zoran, MiloradKomadic, MiroslavD, monomah, Mrav Obrad, muaddib, nebkv, nikoladim, nixos, operniki, Orc, Pilence, porticco, Prečanin30, procesor, proka89, Pururin, Ray1973, rikirubio, rovac, S-G, S.Palestinac, scimitar19, Semberija, Sharpshooter, shiro, Smiljke, SOVO515, Srki98, stegonosa, tmanda323, ujke, vathra, veljko82, Vlada1389, Vladimir90, VNVK, xAlex2, XBMC, yiyi, Zastava, Zorge, Zuna77, zvomar, 1324, 223223