Automatska puška FG-42

2

Automatska puška FG-42

offline
  • Sam svoj gazda ,sam svoj majstor.
  • Pridružio: 19 Jul 2008
  • Poruke: 414
  • Gde živiš: U Srbji brale

E šta ćeš pretekla ih ofanziva Rusa i iskrcavanje saveznika u Normandi ,ne sećam se gde sam pročitao da su nemački padobranci prosto masakrirani prilikom jednog desanta iz izgleda odlično pozicioniranih brenova

Dopuna: 12 Okt 2008 18:59

Verovatno ali lakše je nju nositi nego vući MG 42



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

TOP GUN ::Fg-42 Fallschirmjägergewehr
Imace naziv oruzije je slozenica. Po tome su i poznati Nijemci. Koja se satoji iz tri reci padobran-lovac-puska (oruzije).



offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27324
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Moje omiljeno oružje iz CoD 2 i to sa optičkim nišanom. Inače, ''igrala'' je u ''Band of brothers''. Interesatno oružje.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33399

Sirius ::Moje omiljeno oružje iz CoD 2 i to sa optičkim nišanom.

A tek sta je radila u Wulfenstajnu Mr. Green

pogledati:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Fg-42 Fallschirmjägergewehr

Kao sto se vidi na snimku nije bas za automatsku paljbu.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

-----------

Sirius ::Moje omiljeno oružje iz CoD 2 i to sa optičkim nišanom. Inače, ''igrala'' je u ''Band of brothers''. Interesatno oružje.
I meni Very Happy Laughing ... kad odleti slemcic...

------------


TOP 10:Combat Rifles- Stg44(NO.9)


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27324
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Jasno, kao u video igrama...tamo je sve moguće.

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

Sirius ::Moje omiljeno oružje iz CoD 2 i to sa optičkim nišanom. Inače, ''igrala'' je u ''Band of brothers''. Interesatno oružje.

Jel neko uspeo da spusti nozice , ja nikako nisam nasao nacin da pucam zalegnut sa nozicama i sa optickim.
Very Happy

offline
  • Sam svoj gazda ,sam svoj majstor.
  • Pridružio: 19 Jul 2008
  • Poruke: 414
  • Gde živiš: U Srbji brale

Ona se uopšte na pojavljuje u C.O.D. 2 to sa optikom je G43 u ruskoj kampanji nivo gde treba spojiti nekakav kabal ,možeš to da izvedeš sa Brenom ili Bar-om 2Trpe ,inače kada igramo team deat mach uglavnom se koriste sl. oružija od pištolja Welby eventualno Colt od automata svi sem Gres gun ,od polu-automatskih pušaka sve malo izbegavaju Garand radije koriste karabin M1 od pušaka sistema mauser 98K i Lee Enfild ova druga je omiljena pogotovo sa optikom od L.M.G. BAR i Bren jer samo oni i imaju naravno svi se otimaju o Stg. 44 sačmarica je dobra ali nekako "spora"

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27324
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Izambar ::Ona se uopšte na pojavljuje u C.O.D. 2 to sa optikom je G43 u ruskoj kampanji nivo gde treba spojiti nekakav kabal ,možeš to da izvedeš sa Brenom ili Bar-om 2Trpe ,inače kada igramo team deat mach uglavnom se koriste sl. oružija od pištolja Welby eventualno Colt od automata svi sem Gres gun ,od polu-automatskih pušaka sve malo izbegavaju Garand radije koriste karabin M1 od pušaka sistema mauser 98K i Lee Enfild ova druga je omiljena pogotovo sa optikom od L.M.G. BAR i Bren jer samo oni i imaju naravno svi se otimaju o Stg. 44 sačmarica je dobra ali nekako "spora"

Ona se pojavljuje i to u prvoj ''stazi'' kada padobranci osvajaju onu crkvu. Garantovano. Osvajaju je uveče, a po danu ih napada vod padobranaca. Smesta sam je pokupio kad sam je video. Wink Nožice ne mogu da se spuste , a nema ni potrebe.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33399



@Sirius

To je COD 1 Wink

A za COD 2 nemogu da se setim,ali nije to sad toliko bitno...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 718 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 6 sakrivenih i 637 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -[CoA]-, 100jan, 16.mabr, airsuba, Asparagus, bojan1234, BOXRR, carinko, Ciri1994, d.arsenal321, darth bane, deLacy, DonRumataEstorski, ElGenius, Feller, Glavonja049, gobrad, Ir, Jan, Joint Chief, Jomini, Kajzer Soze, KimiMR, KizJ, kybonacci, Lazur_01, Lep1na, Lieutenant, luka35, Miki01, Milan 84, Milos ZA, milutin134, Mićko, Mldo, monomah, nebkv, nekdo, nenad81, nnovakis, oddsock, OKT, Pantaaa, pceklic, Petar25, Piani Jazzer, pobeda, Prašinar, Prečanin30, procesor, repac, sajorg, sale_bih, saputnik plavetnila, skok, SmileFree, Snorks, SpaDej, Spinosa, ssekir75, stalja, Stevan2026, US_Rank_0, vaci, Vanderx, vathra, VJ, vladoje, voja64, x011, zdrebac, Zmaj Tolak, Zoran1959, Žrnov, Ćuk