Automatska puška Steyr AUG

3

Automatska puška Steyr AUG

offline
  • Ayala 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 19 Apr 2010
  • Poruke: 4

Drugari, zamolio bih Vas da mi date sve kompatibilne puske ovog tipa i kalibra, po mogustvu sa fotkama.

Unapred zahvalan,

Ayala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Apr 2010
  • Poruke: 30

Ako ti trebaju samo slike onda vidi nesto na GUGLU a ako ti treba neki opis onda sacekaj da se javi neki strucnjak za ovo oruzje.



offline
  • Pridružio: 05 Jul 2008
  • Poruke: 2292

123456 ::Ako ti trebaju samo slike onda vidi nesto na GUGLU a ako ti treba neki opis onda sacekaj da se javi neki strucnjak za ovo oruzje



Detaljan opis je na prethodnoj strani, ukljucujuci fotografije i preseke.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

@Ayala
Jel ti trebaju bullpap puske, ili samo varijante i varijacije Steyr AUG puske ??

offline
  • Pridružio: 25 Apr 2010
  • Poruke: 30

Mislio sam da on trazi neku drugu vrstu bullpup oruzja na primer FAMAS.

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7400

Jel neko nekada iz JNA dao kakav (nekakav) komentar na Štajer AUG!?
Valjda su čuli za nju, valjda su udelili kakav komentar. Ako postoji bilo bi zanimljivo.

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

Kolko se secam, bilo je nekih osvrta u Vojnom Glasniku, ali ne secam se sta je pisalo. Sad

offline
  • Pridružio: 18 Mar 2009
  • Poruke: 191

hah tada smo mi vodili glavnu rijec i njemci ovi ostali....slabije

offline
  • Artiljerac
  • Pridružio: 07 Nov 2009
  • Poruke: 3113

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2008
  • Poruke: 2292

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1104 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 7 sakrivenih i 1039 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AMX72, Asteker, AudioTehnica, bankulen, Bozjidar87, CHARLIE JA., cifra, Cirkon, Crazzer, darionis, Djokislav, Djota1, dolinalima, Flanker-G, france93, goran.vvv, Helket, igorkozar83, Insan, Jeremiah, kaisarevic1, Kajzer Soze, Kalem, kunktator, Kvaka22, leopard83, lord sir giga, MaksicZoran, mercedesamg, Michellefromrezistance, miki kv, milenko crazy north, MILO-VAN, Mićko, nebidrag, Nikoletina Bursac, nobutado, ObelixSRB, OKT, Orc, Papadubi, Posmatrac77OKB, Radoslava, sasa87, savuni, Seeker, Smiljkovich, sony771, Soslan, stegonosa, Topaz9, troki1971, v82, Velizar Laro, Vlada76, Vojkan Petrovic, Zec, Zoca