|
Poslao: 19 Nov 2014 20:35
|
offline
- Recce
- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 18 Apr 2011
- Poruke: 6367
|
Ukoliko je smetnja, alkica se vrlo lako uklanja. Jedino ako insistiras da ostane...
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 20 Nov 2014 13:19
|
offline
- Bobo123

- Legendarni građanin
- Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
- Pridružio: 24 Jul 2012
- Poruke: 3869
- Gde živiš: Zemun
|
Kontaktiraj ovog tipa iz Kraljeva. Radi po narudzbini i nije skup.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Nov 2014 12:03
|
offline
- MikeHammer

- Počasni građanin
- Dimitrije P. Majkić
- ginekolog amater
- Pridružio: 21 Nov 2014
- Poruke: 753
- Gde živiš: Beograd
|
Bobo123 ::Kontaktiraj ovog tipa iz Kraljeva. Radi po narudzbini i nije skup.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Mislim da drške - korice preprodaje a da šije nekakve futrole koje su sačuvaj bože.
Drvene drške na njegovim slikama su pravljene u Kragujevcu a gumene proizvodi Combat iz Vinče.
Mislim da su i drvene i gumene jeftinije u Snajperu u Masarikovoj.
p.s. te drvene u Snajperu se lepo dorade. Ja uradio za poklon drugaru iz BiH.
Nitro razređivačem skinuo lak pa osušio i onda lanenim uljem nauljio.
A za minut se otvori prorez za "gajku". na levoj korici.
Sad mi žao što nisam napravio foto bar u telefonu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jan 2015 21:18
|
offline
- Milan A. Nikolic
- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Nov 2013
- Poruke: 3077
|
Napisano: 21 Nov 2014 15:32
Iste korice su u Snajperu 1100 din, a kod njega 20 eur.
Dopuna: 30 Jan 2015 21:18
Nove zanimljivosti:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jan 2015 22:56
|
offline
- AcaNik

- Elitni građanin
- Pridružio: 06 Feb 2010
- Poruke: 2387
|
Баш ме изненади ово за барут. Нисам до сада обраћао пажњу на то.
Иначе по мени лично, највише ми се допада наш ТТ
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jan 2015 22:59
|
offline
- manda87

- Počasni građanin
- Pridružio: 18 Dec 2014
- Poruke: 812
- Gde živiš: Novi Beograd
|
Нисам ни ја знао за барут, корисна инфо.
Ставио је да пише Приви Партизан.
Наш јесте и по мени најлепши, та дужа дршка прави разлику.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jan 2015 23:28
|
offline
- Darko Matuško

- Super građanin
- Pridružio: 09 Mar 2013
- Poruke: 1246
|
manda87 ::Нисам ни ја знао за барут, корисна инфо.
To je zato sto Ameri kao sto vidite pucaju npr 5,56/223 puscane kalibre iz kratkih cijevi,sto je kod njih trenutno popularan tip oruzja.Kalibar 5,56x45 je projektiran da sav barut sagori tek u cijevi dugoj 20 inca,pa me zato ne cudi taj ne sagorjeli barut po njihovim streljanama.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 31 Jan 2015 00:12
|
offline
- sremac983

- Legendarni građanin
- Neimar i savremeni farmer.
- Pridružio: 24 Nov 2010
- Poruke: 12167
- Gde živiš: U sremu voljenome...
|
написао је да је грешка и да је ипак 3А заштита....јбг дешава се прилоком снимања свашта....
|
|
|
|
|
|
|
|