Proizvodnja Mile Dragić - Odbrambena industrija Srbije

1

Proizvodnja Mile Dragić - Odbrambena industrija Srbije

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8009



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Jun 2015
  • Poruke: 52

Штета што наша војска не користи сав њихов асортиман, чини ми се да је добро и квалитетно, плус домаће је, јефтиније и подстиче развој наше наменске индустрије. Да нас Миле Драгић облачи и Застава наоружава(модерним) наоружањем било би супер.



offline
  • Pridružio: 26 Avg 2012
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Srbija

Vojska vec dugo koristi opremu MD, ne kompletan asortiman, ali balisticku opremu i borbene prsluke vec skoro dve decenije, Ne znam cije maskirne mreze koristi vojska ali znam da su imali nesto i Dragicevih.

offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

^i zimske i letnje su Mile Dragic.
Al su se kriterijumi za pokretanje tema srozali Mr. Green Jedan video i to je to. Boksi, slabo Wink

offline
  • Master Instructor
  • Pridružio: 17 Mar 2015
  • Poruke: 412
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

MD. top No1. firma vojne industrije u ex. Yu. zemljama bez dvojbe i vodeca u tom segmentu, ne postoji ni jedna vojna, policijska jedinica ili vojska na celom Balkanu a da nema nesto od njih u svom asortimanu, jedino sto bi rekao da ne valja jesu cizme MD. los kvalitet, losa izvedba, los materijal, i u tom delu veliki minus sve ostalo pohvala, cene pristupacne kvalitet odlican ...

Par artikala koji su po meni top kvalitete, koje koristim ili sam koristio ...
























offline
  • Pridružio: 26 Avg 2012
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Srbija

Da li je neko imao priliku da deteljnije pogleda ili jos bolje proba Dragiceve opticke nisane?
Zna li se gde se prave, jesu li to mozda ZRAK-ovi nisani koji samo nose ime MD ili su pravljeni u zasebnoj fabrici?

offline
  • Master Instructor
  • Pridružio: 17 Mar 2015
  • Poruke: 412
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

zumzum ::Da li je neko imao priliku da deteljnije pogleda ili jos bolje proba Dragiceve opticke nisane?
Zna li se gde se prave, jesu li to mozda ZRAK-ovi nisani koji samo nose ime MD ili su pravljeni u zasebnoj fabrici?


Nema razlike izmedju Zraka i MD. ama bas nikakve, istu su, identicni samo sto na ovim drugim pise MD. cak su im i uvecanja identicna, uz to MD. ima paprenu cenu, nerealnu.

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2012
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Srbija

Imas li mozda informaciju gde dragic pravi njegove?

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

Sad tek vidim da ovaj M-05S je ustvari MD verzija MICH-a 2002


MICH


MD
Pitanje u vezi ovog slema, da li VS poseduje ove slemove

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Ne poseduje, zvanicno nista takvo nije nabavljano za VS (SB)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1233 korisnika na forumu :: 35 registrovanih, 8 sakrivenih i 1190 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Avalon015, bato_banjaluka, bojanstros9, bojcistv, brandža84, BUDDAR70, Chainsaw, Cirkon, cojapop, darkojovxp, eagle.rs, Electron, fensi88, indja, JOntra, Lance Guest, ljuba.b, LjutaGuja, Lucije Kvint, mackenzie, mat, mile33, novator, obsc, proka89, Pururin, radza1, RecA, Simonsen23, Tila Painen, troki1971, Veless, Vlada78, x011, Zorge