Steyr cl2 sx, pomoc?

Steyr cl2 sx, pomoc?

offline
  • Pridružio: 20 Okt 2009
  • Poruke: 116

Pozdrav drugari,imam jedan problemcic pa se nadam da mi neki moze pomoci. Imam steyr cl2 sx u kalibru 30-06... Obarac nema "ster"....hocu da podesim tezinu obaraca,ali sarafi za podesavanje su vjerovatno radi sigurnosti zapecaceni sa nekim bijelim slojem,tacno na mjestu gdje sarafciger-kljuc treba da udje. Zna li neko kako da uklonim to a da ne izgrebem i ne unistim? Hvalaaaa



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753

Pokusaj acetonom, samo vodi racuna da ti ne padne na drvo. Aceton iz farbare, ne onaj koji zene koriste za nokte. Zavisi sta su koristili, neke od tecnosti za blokiranje navoja mogu da se skinu samo zagrevanjem.



offline
  • Pridružio: 20 Okt 2009
  • Poruke: 116

Aha,hvala na odgovoru. Nije blokiran komplet navoj,samo vrh sarafa,dovoljno da se ne moze kljuc gurnuti unutra. Recimo jedna "tacka" te tecnosti koja blokira ulaz

offline
  • Pridružio: 26 Nov 2023
  • Poruke: 754

Probaj nekom iglicom ili vrhom sečiva da ga sastružeš. Ne znam iskreno šta se dobija zalivanjem glave šrafa...

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2022
  • Poruke: 62

Pa ne možeš sam da šteluješ, to je verovatno neki majstor uradio.
To belo lako može da bude obična farba, probaš da li može fizički da se izbaci.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1522 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 3 sakrivenih i 1454 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Avalon015, bigvlada, blatruc82, bokicacar, bpvl, d29, dejan1972, Dejan_vw, desmeki, Dorcolac, dukajov, Dungorth, dushan, dushkomkd, ekipo26, ElGenius, g_g, Giskard, goran.vvv, goxin, GveX, HrcAk47, hyla, Jaz, jon istvan, Kalem, Kapetan Hadok, kibihrchak, Koplje, kutija11, Langdorf, lord sir giga, MaksicZoran, milan.tatanac1, Miler88, miodrag, MiroslavD, Mićko, moldway, nelezele, nesa1962, nisamBot, partyzan, Permaldar, Peruta, PMsnow, precan, Pururin, raptorsi, redstar72, Ripanjac, S-G, SamoGledam, Sarmat, spikespiegel832, strn, svnedelja, tehnika, TheDictator, Underwood, uruk, varda, vazduh, zubri, zziko