Vojničke čizme

208

Vojničke čizme

offline
  • vobo 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 25 Apr 2011
  • Poruke: 1695

Nosio sam solidan broj cizmi, do sada najpozitivnija iskustva sa Haix Black Eagle Tactical High. U svim vremenskim prilikama, fast rope, skokovi, patrole, marsevi.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • arsa  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 05 Jun 2011
  • Poruke: 419

Za fast rop su mi 5.11-HRT bile i više nego dovoljne,gsg 9 adidaske su isto ok za urbano.Za šumu smo nekad cepali aigle i materhorn-mada tih modela nema odavno u prodaji...Ostalo je samo da ih se sećam kad ih obujem po neki put u lov kad idem,pa ih malo merčim...



offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Vobo
Imam i ja haix,ali mid varijantu u planu je i duboka,ma da mi nesto delovala kao kruta i duboka,ali mislim da ce biti druga prica kad se razgazi,ali sa mid sam prezadovoljan..
arsa
Te aigle i materhorn su duzili samo JSO i kasnije PTJ,vidim imaju i neki u SAJ,koji su presli iz PTJ verovatno.

offline
  • arsa  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 05 Jun 2011
  • Poruke: 419

Faki sve znaš Wink Drugar mi je odradii skoro 2 ugovora u legiji,kaže da i meindl čizme nisu kao nekada,sam bog zna...Haix čizme za naše -Srbija tržište koje stižu iz kroacije stižu po pravilu sa nekom minimalnom greškicom...

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

I meni drugar bio u legiji,kaze imali neke zute lowine,onako nisu lose i imali su brao haix,njih bas nahvalio.

offline
  • arsa  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 05 Jun 2011
  • Poruke: 419

Video si moje(haix) na slikama stvarno su ok-nemam za sada ni jednu zamerku...Sve što stiže za zapadno tržište bilo odakle je ok Smile

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Arsa
Najgore sto kod nas ne daju zute,brao i tako,jedino u izvidjaci u vojsci ili instruktori po drugim jedinicama,a ove bran se ubile za kamuflazu,nesto ovu legiju stranaca i ne gotivim,ali sto se kamuflaze tice,paze do detalja i tu im skidam kapu.

offline
  • arsa  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 05 Jun 2011
  • Poruke: 419

Apsolutno se slažemo.

offline
  • Gedeon 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 26 Jan 2021
  • Poruke: 1

Поздрав,

Занима ме да ли неко има искуства са чизмама Крка система из Новог Сада?

offline
  • NBGD 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 27 Dec 2016
  • Poruke: 21

Preteske cizme, ko nije u kondiciji negine mu upala misica,postavljene sa unutrasnje strane platnenom postavom koja se veoma brzo iscepa.Koza je solidnog kvaliteta, lake su za odrzavanje. Duze ih buduci policajci prilikom kursa u Kamenici, dodju kao univerzalne zimi hladne, leti vruće.Nosim ih vec trecu godinu svakodnevno .

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 993 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 4 sakrivenih i 929 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, alke12, Apok, arezina, BlekMen, C-Gun, Chainsaw, crazydkure, cuvarkuca, cvrle312, debeli, Dovla, Duce, dunavzed, dushan, Ercomero, Georgius, Glavonja049, goxin, Hans Gajger, Helket, ihis, indja, kapela, KizJ, kybonacci, ladro, laurusri, Mamadu, Marko Marković, MaschinenPistole, Medojed, mercedesamg, MIG-3, milanpb, MILO-VAN, nemkea71, neutrino, Niki2024, nuke92, obsc, OgnjenMitric, Parker, pein, peradetlić, redakzver, Remain, royst33, SamoGledam, sspp, Ulzana, umpah-pah, uruk, vathra, VJ, Vlada78, voja64, x9, Zoran Rapajić, Zoran1959