Zastava na američkom tržištu

75

Zastava na američkom tržištu

offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

Na M90 je potpuno ista cev kao i na M21.Duzina 460mm,korak 1:7,hromirana.I jos ima regulator gasova koji M21 nema.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753

Gledam Zastavu M70 u kalibru 22-250. Da li neko ima iskustva sa istom? Koji je kvalitet izrade?



offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

M90 NP,sa adapterom za STANAG okvire.


offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056



4:54 🤣

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2015
  • Poruke: 3540

A kad ce tromblonski nisan?

Drnch is a nice touch (no pun intended).

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Da li Zastavin 6,5G moze da ima prodju? Ameri rade svoju verziju ...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Ako je suditi po internetu, PSA Kalašnjikovi su danas sasvim ok. Uopšte, zanimljiva kompanija sa više vrlo interesantnih proizvoda i razumnim cenama.

offline
  • bato  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 31 Jan 2010
  • Poruke: 1068
  • Gde živiš: Novi Sad

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2015
  • Poruke: 3540

6.5 Grendel varijacije Molot Vepra su uvozene u USA od sredine 2000ih, nisu bile nesto popularne ponajvise zbog cijene municije i okvirova. Po meni je bezveze odluka PSA da radi 6.5G ali moraju nesto da pokazu na ShotShow-u.
Zastava USA solidan asortiman, smijesi se jos jedna vrlo dobra godina uz dominaciju u verzijama 762 i 556 (18 incha cijev u odnosu na 16.25 bugarskih Arsenala - necu da ulazim u raspravu jel Zastava bolja od Arsenala ili nije ali 18 inch cijev je bolja za 556 metak).

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39673

Koridor treba širiti asortiman kalibara i dodataka npr adapreri za stanag okvire u 5.56 eventualno i 7.62x39 sad nzm koliko su popularne i zastupljene AR puške u tom kalibru, pa recimo neki Z PAP u 300 blackout kalibru. E sad to bi verovatno tražilo neke izmene na sistemu isto ponuditi isti sa adapterom za stanag okvire.
Lepo im je onaj sa TFBTV dao predloge samo treba ponekad poslušati i njih sa milionskim auditorijima.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 810 korisnika na forumu :: 39 registrovanih, 4 sakrivenih i 767 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, batana, Borkanović, Centauro, Chainsaw, Djokislav, Duck of Death, Duschi, EXIT78, gaga23, Goran_, iceburn, Inner-Cell, IvanMiletic, KizJ, koom0001, Linda, LostInSpaceandTime, m0nstrum_, Mane88, marko.markovic, Metanoja, milijarder, Milun24, mustangkg, Nepopravljivi, NorthWind, novator, PlayerOne, prle122, probisic, Pururin, Sin Boskic, Steeeefan, tritonus, vaci, Velibor Radoja, VJ, šumar bk2