metak sa ocnom greskom

2

metak sa ocnom greskom

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Može li slika tih očnih mana da vidimo o čemu se zapravo radi. Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • HP 35  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 1001
  • Gde živiš: Munze Konza

Ovo je lingvisticki rogobatno i nakaradno u logickom smislu - metak sa ocnom manom . Kao da metak ima oci pa one ne funkcionisu kako treba . Bebee Dol Moze biti samo strelac sa ocnom manom a municija sa uocenom estetskom greskom . Ne kazem da u fabrici mora da radi strucnjak za jezik ali bar zaposleni moraju da povedu racuna o smislu onoga sto na ambalazi prezentiraju kupcu .



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 969 korisnika na forumu :: 24 registrovanih, 2 sakrivenih i 943 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, alex71, bigfoot, blue, bolimejoli, cikadeda, Citalac, Czrweni, dejanlule72, Deki Duga Devetka, DJUNTA, Duck of Death, Džekson, havoc995, Jozo74, kinderpingvin, kybonacci, Magarac, niksa517, Petar888, pirke96, Romibrat, sap, Sharpshooter