Fizičke norme za specijalne jedinice

Fizičke norme za specijalne jedinice

offline
  • konflikt žurnalist
  • Pridružio: 03 Dec 2019
  • Poruke: 35
  • Gde živiš: Kraljevo

Dugo se nisam oglasio na ovom forumu ali sam našao novo pitanje na koje mi treba odgovor. Moje prošlo pitanje je bilo za PTB Sokolove i da li taj bataljon još uvek postoji a moje sledeće pitanje je za fizičke norme u specijalnim jedinicama. Trenutno mi kobre ispunjavaju dečački san i viziju o specijalnim jedinicama, zanima me koliko su rigorozne fizičke mere na selektivnoj obuci u kobrama, van fizičkih zanimaju me i ostale norme koje postoje. Takodje sam na jednom forumu pročitao da oficiri nisu stalni u kobrama i da imaju odredjen broj godina koliko mogu da ostanu tu pre nego što ih prebace u neku vrstu VIP obezbedjenja, da li je to istina ili ne. Hvala vam svima unapred.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3533
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Uh upasti u kobre,svudje upadas kako hoces,ali u kobre malo zeznuto 😉



offline
  • konflikt žurnalist
  • Pridružio: 03 Dec 2019
  • Poruke: 35
  • Gde živiš: Kraljevo

Kobre su samo jedne od opcija ali me generalno norme zanimaju

offline
  • nuke92 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 29 Mar 2018
  • Poruke: 644

Napisano: 19 Okt 2023 21:37



Dopuna: 19 Okt 2023 22:07

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37062
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ovo je jedna od disciplina za prijem u komandose Portigalske vojske - ni malo naivno a izuzetno opasno...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • dac 
  • Super građanin
  • Pridružio: 20 Jun 2020
  • Poruke: 1123

Shocked

Koliko je dugačka cev? 100% ulazi voda u nos i imaš osećaj davljenja/panike/gušenja. Čak i ako nabijes nos u gornji deo ove kanalizacione cevi. Talasa se voda i verovatno ulazi u nos.

online
  • Pridružio: 21 Jun 2010
  • Poruke: 615

Moj vodnik iz gardijske brigade 2003/2004. je 3x polagao prijem i iskren da budem ne znam da li je prošao (znam da je svako jutro trčao). Sećam se da je lik rodjen ii odrastao u Francuskoj. Super momak, prezivao se Mitrović.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1702 korisnika na forumu :: 86 registrovanih, 6 sakrivenih i 1610 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 5903 - dana 13 Dec 2025 19:54

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, amaterSRB, babaroga, Bilmez25, blatruc82, bobomicek, bojan_t, bojanstros9, BrcakRS, cemix, Clouseau, crnogorac, cyprus, darionis, Dioniss, Djota1, Dorcolac, dragan_mig31, dukajov, dunavzed, DuškoMraz, Georgius, Gitzherai, goxin, GT, Igritelj, ILGromovnik, Imperator_Aleksandr_lll, Insan, Jakonjveliki, jnikola23, Jose, Jovan1983, Kajzer Soze, Kriglord, kybonacci, Marko Marković, marko308, markolopin, Mcdado, Medojed, mercedesamg, mgolub, mikidragi, mikrimaus, MiljanXD, milos.cbr, milutin134, MiroslavD, mkukoleca, Mrav Obrad, mux, nekdo, nemkea71, Nikoletina Bursac, niksa517, Otto Grunf, Paklenica, Pekman, Pikac-47, Pilence, ping15, PlayerOne, repac, rodoljub, ruma, SamostalniReferent, saputnik plavetnila, sasa87, Shajlok, skylab1111, Stanislav1970, stokssone, synergia, tajvankanasta, TheDictator, tm, Tribal, Vanderx, Vaske8990, VekiJ, Vlada1389, Vojkan Petrovic, yiyi, ZetaMan, zombicar153