Žandarmerija

196

Žandarmerija

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

Ne volem muriju, al bar izgledaju utegnuti ko tambure. Sad, GAĐANJE nožOm... Malo bukvalno prepisuju al ako su oni sretni i ja sam.
Mora više žena drugovi palijaši. Strašno je to što ste toliko isključivi.
Ugledajte se na preduzeće. 😁



online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20874
















[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39635

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8010

Danasnja


online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39635

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20874

Citat:Припадници МУП-а, Сектора унутрашње контроле, ухапсили су помоћника команданта Одреда Жандармерије у Нишу због постојања основа сумње да је извршио кривично дело недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20874


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • SL02 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 06 Apr 2022
  • Poruke: 5

Imam jedno pitanje ako bih neko ko radi u policiji mogao da mi odgovori. Cuo sam od nekih momaka da treba da izadje konkurs za zandarmeriju iz civilstva negde u maju pa ako neko moze da mi kaze da li je to sigurno da izlazi iz civilstva i mozda ako ne u maju kada ce izaci. Hvala vam

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13013
  • Gde živiš: Srbija

SL02 ::Imam jedno pitanje ako bih neko ko radi u policiji mogao da mi odgovori. Cuo sam od nekih momaka da treba da izadje konkurs za zandarmeriju iz civilstva negde u maju pa ako neko moze da mi kaze da li je to sigurno da izlazi iz civilstva i mozda ako ne u maju kada ce izaci. Hvala vam

Evo ti ovde
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
pa prati.

Niko ti na tvoje pitanje sa sigurnošću ne može odgovoriti.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1251 korisnika na forumu :: 127 registrovanih, 11 sakrivenih i 1113 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, amaterSRB, annon, Asteker, bankulen, BB, bestguarder, bobo85, bolimejoli, Boris90, Borski1977, Bubili, Bubimir, C-Gun, CHARLIE JA., Comyymoc, crnogorac, Czrweni, DaliborVukadinovic, darionis, DeerHunter, Demi87, Denaya, Dimitrise93, djonsule, dok80, Dorcolac, draganca, dule10savic, Duschi, Džekson, Electron, Feller, Flanker-G, Georgius, Giskard, Gogi_avio, Hans Gajger, Helket, Hitri, iceburn, ikan, ILGromovnik, Ivan Campo, Ivica1102, Ivoo, jalos, Jeremija98, jodzula, Jozo74, K2, Kajzer Soze, kenny74, kibihrchak, komenski, Krin, kybonacci, Laske, LostInSpaceandTime, luka35, Macalone, mainstream, Malahit, Marko Marković, MaxLevenfeld, medaTT, Medojed, mercedesamg, MGBRBG, Miki01, Miler88, mino bosanac, mixkax, moldway, monomah, Mrav Obrad, Murko, N.e.m.a.nj.a., neutrino, NeutrinoSRB, nikolapetkovic, nnnnnnnnnn, nuke92, OldKresoje, Parker, pein, Pekman, Piani Jazzer, PlayerOne, Posmatrac77OKB, probisic, Radoslava, Redred, Remain, S-G, samoulogovankorisnik, sap, scimitar19, septembar, Shinobi, Srky Boy, StalniPromatrač, starlights, stegonosa, Stoorb, tamno.nebo, tanakadzo, Titan, tooljan, Topaz9, tubular, Tvrtko I, vaci, vaso1, veljko82, VJ, vlad4, vlada035, vobo, zajcev1, zemljanin, ziggga, Zmajac, zokizemun, Žrnov