Maskirna uniforma vojnika

613

Maskirna uniforma vojnika

online
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 1352



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Jan 2012
  • Poruke: 405

Napisano: 10 Feb 2018 17:30

nemogu se odlučiti; izmedu sposn gorke ili partizan odijelo maskirno.
dezen spectre. mislim da se uklapa za nase podneblje, proljece ljeto.


Dopuna: 10 Feb 2018 17:33

nedavno sam nabavio ovo...

bars gorka 4



offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Berkut, da li bi se Gorka mogla nositi i kao uniforma, za toplije mesece, samo sa donjim vešom ispod?

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2012
  • Poruke: 405

ova Bars svakako......
zato bi ja i sposn jer je navodno tanja....

offline
  • Del70 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 06 Jan 2012
  • Poruke: 358

Mali off, ali za sve ljubitelje F1 i Red Bulla praznik za oči! Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Marko Marković ::

1.staviti M10 saru
2.praviti neprekidno dok ne izumru sve raspale M89,M93 i M10 uniforme iz skladista, vojnih otpada, tavana..

offline
  • S-lash 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2008
  • Poruke: 4961
  • Gde živiš: Slovenija

Nešto novo u SV

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2016
  • Poruke: 316

S-lash ::Nešto novo u SV



svedska m90 zimska, postoji kao komplet uniforma ili samo kao navlaka za standardnu m90:wink:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ovo je finska zimska uniforma...

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2016
  • Poruke: 3325

Šta ovo nosi IDF-ovka?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1272 korisnika na forumu :: 93 registrovanih, 10 sakrivenih i 1169 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Akiro, aleksandar89, ALEXV, Andy, Avalon015, Bojan198527, BORUTUS, bpop, Bubimir, Car89, carinko, celik, Cicumile, crnogorac, dane007, debeli, Dejan_vw, dekiz, djboj, Djota1, DJUNTA, djuradj, DonRumataEstorski, Dorcolac, drale12, drimer, dule10savic, Dzigy, Electron, elenemste, Frunze, geo.dule, Georgius, goran.vvv, Igritelj, Jaxupa, Jeremiah, Jester, Kamov, kaput21, kikisp, klepesina, kybonacci, Lazur_01, lucianovercetti, Markan90, Marko Marković, medaTT, Metanoja, miki69, milanpb, Miler88, MiloradKomadic, miodrag, momcilob55, munem, narandzasti, Ne doznajem se u oružje, nebidrag, Nebojsa Georgijev, nenaddz, novator, pablojepao, Paklenica, Panter, pfc74, ping15, pobeda, Polifon, Posmatrac77OKB, Prečanin30, proka89, radovanstojkov023, repac, Rogan33, rovac, saputnik plavetnila, sasics, sedan, shiro, Siti2, sony771, tamno.nebo, Tas011, tomigun, tooooom, Veber Zoltan, veljkovicdani, vjetar, vladaa012, Zec, ziro, Zmajac