Maskirna uniforma vojnika

70

Maskirna uniforma vojnika

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Citat:evo našla sam na netu isti onaj kombinezon...

Ova sara je nesto drugacijih boja nego na ACUPAT.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 29 Jul 2008
  • Poruke: 45

Kibo ::. Kao stvorena za planinsku ili pescanu okolinu. Koliko je dobra za sumu, e to ne znam.

lichno mislim da je dobra za shumu bar u nekom polujesenjem periodu!

Imao sam priliku da je jednom nosim na paintball-u pre oko 2 meseca!
jedino sam sedeo u poluolinjalom zbunu ali su dva lika proshla pored mene i samo shto me nisu nagazili a niko me nije primetio sve dok im sa ledja nisam prosuo boju!
Cenim da je dobra ali kao i sve mimikrije odlichno sve dok nema nekih pokreta!

Imam i flecktarn uniformu i chini mi se da su iste boje u pitanju samo u drugim srazmerama!



offline
  • mamama 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 17 Jan 2009
  • Poruke: 1

Ja sam nova....a da ne bi otvarala novu temu, ja bih ovde samo da vas pitam nesto. Zna li neko kojim slucajem gde imaju da se kupe pantalone Tactica Dragon M-06????????? Sad(((

offline
  • Pridružio: 04 Feb 2007
  • Poruke: 111

Ja sam ih video u Prodavnici MD u Beogradu. Nisu u slobodnoj prodaji, mislim da su bile narucene za nekoga. Prodavacica mi je rekla da se mogu kupiti sam uz legitimaciju.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...
























offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012

cinoeye ::





Kako se zove ova uniforma Jna i koje god je uvedena?

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

@Boksi , to je maskorna navlaka , na zalost ne znam oznaku , ali nije bila losa.

Opet cu da kazem da je pesak bio najbolja maskirna sara koja je izasla na ovim prostorima , cak ni ove nove digitalne ne mogu doci ni blizu peska. Video sam na slikama kako izgleda i leti i u jesen i u prolece i na kamenitom terenu ( neka alpinisticka jedinica ) i moje misljenje definitivno ostaje.
Mada i ova maskirna navlaka sa dezenom satorskog krila nije losa , pesak vlada. Ziveli
Cudi me sto je JNA uopste trazila drugaciju maskirnu saru pored peska.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Kad kazes pesak, mislis na onu snajpersku prskanu navlaku(Mountain SNiper), sto imaju slike gore?

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

cinoeye ::









Ovo je pesak , maskirna navlaka koja je koristila JNA inace u inostranstvu znana kao Mountain Sniper kao sto si naveo. Ziveli
Mada do sad nisam video snajperistu sa peskom kad smo cec kod toga , imaju je strelci , automaticari i mitraljesci , ali nigde nisam vidio snajperistu. Cool

offline
  • Pridružio: 21 Apr 2008
  • Poruke: 847
  • Gde živiš: RH-ZG

Trpe Grozni ::

Ovo je pesak , maskirna navlaka koja je koristila JNA inace u inostranstvu znana kao Mountain Sniper kao sto si naveo. Ziveli
Mada do sad nisam video snajperistu sa peskom kad smo cec kod toga , imaju je strelci , automaticari i mitraljesci , ali nigde nisam vidio snajperistu. Cool


ma ajde
poznatija je kao diverzantska navlaka
a nosili su je ama bas svi ko je imo
super je za nosit jer ne zamazes ostatak uniforme
a ovo se lako opere i brzo osusi

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1494 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 4 sakrivenih i 1426 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, AudioTehnica, berste23, blatruc82, Bobrock1, brandža84, Brankojle, Cicumile, Colt D, DaliborVukadinovic, Dambi, Dekanovic, dj.ape, Džekson, esko_hz, g_g, gorval, gost321, Grebostrek, GveX, igorkozar83, Igritelj, ivan979, Jaz, Kalem, Kenanjoz, kinderpingvin, Klonfer83, Konda, Koplje, Kriglord, leopard83, MaksicZoran, mdp92, Medojed, mercedesamg, Metanoja, milan47, milenko crazy north, Miler88, moldway, nebidrag, nenomir, OKT, opt1, ozzy, Papadubi, Phaeton, Pilipenda, ping15, PO1974, Pururin, rajkoplje, raptorsi, skok, stegonosa, tm, Valter071, Vaske8990, vathra, Velizar Laro, vladom6, W123, Zjmc