Uniforma M-10

378

Uniforma M-10

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

louderick ::zelene jakne su ok..... da je ceo komplet takav.... samo borbeni prsluk da bude maskirni i da sve to bude malo smekerskije...
I navlaka za šlem Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Sep 2015
  • Poruke: 1201

louderick :: da sve to bude malo smekerskije...

Smekeraj znaci na terenu do.... Mozda da uzmu nesto od D&G, pa da izgledaju do jaja.

Dakle stvarno..



offline
  • Pridružio: 14 Jul 2015
  • Poruke: 735
  • Gde živiš: Pripyat

Izgleda de je stigao odredjeni broj novih borbenih prsluka za m10.


offline
  • Pridružio: 26 Avg 2012
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Srbija

Da li mi se cini ili ovaj vojnik ima pogresno okrenut okvir? Usta okvira na gore okrenuta.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

Ja bih rekao da ga je stavio drugacije ne bi mogao da ga izvuce jer bi 100 posto zapeo. A onaj na prvoj slici i nema okvir u pusci ???

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2012
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Srbija

Onda ili prsluk ne valja ili je pravljen za M21.

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

N.e.m.a.nj.a. ::Izgleda de je stigao odredjeni broj novih borbenih prsluka za m10.[/url]
Jeste vidjao sam po magacinima jeste da nije veliki broj,ali ima..

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

zumzum ::Onda ili prsluk ne valja ili je pravljen za M21.
nije do prsluka, nego do dzepa za okvir

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2012
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Srbija

Jbg,Pecurko jesi bukvalista, nisam bas toliko glup, a ni slep da ne znam gde stoji okvir, uostalom i sam sam nosio prsluk dovoljno dugo.

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

zumzum ::Jbg,Pecurko jesi bukvalista, nisam bas toliko glup, a ni slep da ne znam gde stoji okvir, uostalom i sam sam nosio prsluk dovoljno dugo.
Nisam ni mislio da si glup, nego sam hteo samo da kazem da su los primer uzeli za ove dzepove!
I ne zameri Ziveli

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2541 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 7 sakrivenih i 2457 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., alex71, Apok, bavar357, Boris90, Borski1977, Bubimir, crazydkure, croato, Dixtrix, Djota1, djuradj, dok80, dolinalima, DonRumataEstorski, Dorcolac, DragoslavS, dushan, Džekson, feanor, GaleDJ, Georgius, Glavonja049, goran.vvv, Helket, igorkozar83, Jeremiah, Jeremija98, kalens021, kori, kovinacc, ljubo70, LostInSpaceandTime, mat, Mihailo Gazdić, miki kv, Milan A. Nikolic, Milometer, miodrag, mir, Moldovan, momcilob55, Mrav Obrad, Nele79, nikoladim, Nikoletina Bursac, Oscar, Petar25, pfc74, ping15, pisac12, porticco, Qvazimodo, Radoslava, read-only, repac, ruma, sap, sarma, sasa87, shiro, Stevan Visoki, stevo svinja, tanakadzo, TangoSix, Tila Painen, tomo2, Tribal, vathra, veljko82, yrraf, YugoSlav, Zastava, zeka013, Zoran1959, 79693