Uniforma M-10

598

Uniforma M-10

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

vobo ::Dobise Kobre novu opremu, dobise I naoruzanje, dobice I vozila, mozda I podmornicu, a 90% vremena ce biti u civilu u audijima sa pistoljem.


Hahaha upravu si 100%
Ali tu uniformu će ubrzo razdužiti,kažu da je boja kao na radnim kombinezonima,izgledaju kao radnici 🤣🤣🤣
Kako došlo tako i otišlo,malo će da menjaju boju i kroj,bar ja imam takve informacije.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

Само да ћуте. Добиће све.



offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

Imaš loše informacije😉

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

Shomy ::Imaš loše informacije😉
Надам се. Много ценим брбљивце кад им "није време ни место". Од ћутолога леба нема.
Како иде попуна са ранчевима?

online
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

vobo ::Dobise Kobre novu opremu, dobise I naoruzanje, dobice I vozila, mozda I podmornicu, a 90% vremena ce biti u civilu u audijima sa pistoljem.

Namunjile se zmijice kvalitetno, jos samo da im neko objasni koja im je namena Smile

Drzim palceve za PTb da dobije ovako nesto...

offline
  • vobo 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 25 Apr 2011
  • Poruke: 1695

Kojim rancevima? Postoje samo oni u sklopu balisticke opreme, a to je dobila SB I sada Kobre u crnoj varijanti.

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

Само ти уз балистичку? Кад сретнем бивше колеге избегавам причу о предузећу. Па нисам у току. А остали ранчеви? (Модуларни... и оне транспортне вреће)
За мене нема војске без чизама и ранца.

offline
  • vobo 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 25 Apr 2011
  • Poruke: 1695

O modularnim jos nisam cuo...

offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

Takodje...

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

Da ne ispadnem ovde neki agent provokator. O modularnim nisam ni ja čuo al znam da fali. Bar dok sam ja bio. Neke su davali za MnOp . Pa rekoih...ako ih rade za sveCku vojsku, valjda će nešto da pretekne i za našu lokalnu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2991 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 14 sakrivenih i 2893 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, _Rade, A.R.Chafee.Jr., Apok, Arhiv, Aristotle2002, Baždaranac, Bojan198527, bojanstros9, boracbl1389, branko7, brufen, bufanje, bunker, CHARLIE JA., Cirkon, Colt D, crnogorac, cuvarkuca, Cvijo_ue, cyprus, darcaud, Despot1, Dimitrise93, DragoslavS, DS01, Džekson, Ercomero, Feller, Hans Gajger, ivica976, kaput21, Kobrim, kolateralnasteta, komenski, LostInSpaceandTime, Marko Marković, mean_machine, mercedesamg, Mercury, milanpb, Miler88, minke, misaru, mnn2, Mrav Obrad, mrdaak, nenooo, nikolabb, novator, OgnjenMitric, Otto Grunf, picknick, Piicoki, rajkoplje, rakivan, raso76, raster12, repac, Robin, rodoljub, S-G, SirOliver, Smiljke, Smiljkovich, Sonic, spalev, starlights, stegonosa, Tastatura ratnik, tecataki, TheDictator, Titan, Ugljesa99, v82, vensla, vidra boy, vladom6, VP6919, Walkers, xAlex2, XBMC, zmajbre, Zorge