Albanska vojska

30

Albanska vojska

online
 • VJ 
 • Legendarni građanin
 • Pridružio: 16 Apr 2014
 • Poruke: 9342

VulnetariRegistruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
 • voja64  Male
 • Stručni saradnik foruma
 • Pridružio: 10 Okt 2012
 • Poruke: 22129

Министр обороны Албании Ольта Джачка в кабине многоцелевого вертолета UH-60 Black Hawk во время посещения базы Мак-Гир-Дикс-Лейкхерст Национальной гвардии штата Нью-Джерси, 20 апреля 2019 года.offline
 • djox  Male
 • Legendarni građanin
 • Pridružio: 23 Nov 2010
 • Poruke: 65202

Iznajmili od turaka za VIP prevozCitat:The government of Albania is leasing this Airbus A319CJ TC-ANA from the Turkish government for their VIP-flights. (Photo: Robbie Shaw, kindly provided by @AirhistoryNet)
https://twitter.com/scramble_nl/status/1230628604024958976

online
 • VJ 
 • Legendarni građanin
 • Pridružio: 16 Apr 2014
 • Poruke: 9342

Citat:Batalioni i III i Këmbësorisë bashkë me kolegët e tyre nga SHBA, Bullgaria, Greqia, Maqedonia e Veriut, Rumania dhe Serbia treguan nivel të lartë bashkëpunimi në stërvitjen "Golden Fleece 20" në Selanik, duke përmirësuar aftësitë luftarake dhe përçuar mesazhin e stabilitetit dhe sigurisë së përbashkët në Ballkanhttps://www.facebook.com/ForcatArmatosura

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 624 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 10 sakrivenih i 574 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 2918 - dana 22 Nov 2019 07:48

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., baza, branko7, celik, darkangel, darkstar101, Demostant, Djokkinen, Djole, djurdjija, Drug pukovnik, Gargantua2, GveX, indja, ivan979, Jovica Despotovic, kaptain, Mercury, mikrimaus, Milan A. Nikolic, Nebo_M, novator, ObelixSRB, Panonsky, Polemarchoi, Ray1973, repac, rovac, royst33, rus1974, sabros, Sass Drake, Srki94, VJ, Vlada78, vlvl, voja64, VP3987, wizzardone, 223223