Parada Snaga Jedinstva

45

Parada Snaga Jedinstva

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16630

Boris90 ::Hvala svima na savetima, mislim da cemo na kraju na taj veliki parking kod SC platim za ceo dan i to je to . Ziveli
Не код Сава центра, иза!

Код СЦ, имају улазне рампе, наплаћују по сату и деру.
Иза имаш велики паркинг (иза, ка Старом сајмишту / Сави).



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 29 Dec 2011
  • Poruke: 86

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

2:25 - дефинитивно Хермес 900,
2:40 - изричито: сутра иде премијера нечега што није било ни на генералној проби, а слутимо и чега.



offline
  • Pridružio: 31 Mar 2025
  • Poruke: 81

Svi se nadamo da je HQ9b.
Rafale nismo videli do sada.

offline
  • Kibice 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 13 Feb 2020
  • Poruke: 680

79693 ::https://www.rts.rs/vesti/drustvo/5790721/parada-snaga-jedinstva--novo-naoruzanje-prvi-put-pred-javnoscu-nije-vidjeno-ni-na-generalnoj-probi-.html

2:25 - дефинитивно Хермес 900,
2:40 - изричито: сутра иде премијера нечега што није било ни на генералној проби, а слутимо и чега.


Moram da kazem da je ovo jedan dobar lik skroz.. Praktican covek, iz licnog iskustva.

offline
  • Smd 
  • Građanin
  • Pridružio: 10 Maj 2021
  • Poruke: 32

Ima li neko racionalno objasnjenje za prikaz dela sposobnosti kobri na ovakvoj manifestaciji. Ne secam se da sam nesto slicno vidjao bar na ovim vecim paradama u inostranstvu?

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2022
  • Poruke: 77

ne ravnamo se mi prema inostranstvu.

offline
  • Pridružio: 24 Nov 2023
  • Poruke: 63

Ja ovde vidim Hermes 900.




offline
  • Pridružio: 11 Jul 2025
  • Poruke: 20

Oblikom je definitivno Hermes. Ili nesto sto do sada nismo imali.

Hermes:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22301

Insan ::...
Recimo treba kompozicija vagona da preveze neke tenkove i na jedom vagonu je ova skalamerija koja pruza PVO zastitiu

A iznad je 25kV vod koji ce sve da sprzi ako skalamerija digne topove/rakete.
Smile

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1642 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 10 sakrivenih i 1551 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, AC-DC, aleph_one, Apok, Aristotle2002, Banovo Brdo, BB, BojanB93, branko7, bunker, Chainsaw, cuvarkuca, Cvijo_ue, darcaud, DENIRO, DJUNTA, doktor097, Dolinc, Dovla 1980, Duh sa sekirom, Džekson, feanor, Georgius, hellenic, ibssa, Ivoo, jeen yuhs, JK, Kobrim, komenski, Krusarac, Lazur_01, LostInSpaceandTime, M74AB3, mean_machine, mercedesamg, metallac777, MIKULENCE, Miler88, minke, MountAndBlade, mrgud2025, nenad81, nixos, Novakomp, nuke92, OgnjenMitric, Panter, picknick, pobeda, rajkoplje, rakivan, repac, Robin, Romibrat, rovac, samsung, Sinduk, SirOliver, skvara, Smiljke, Sonic, Srki98, starlights, Szigetwar, tomo2, Tvrtko I, Ugljesa99, v82, VanZan, vazduh, vensla, VJ, vladom6, VP6919, vrlenija, Walkers, wulfy, Zoran1959, Zorge, Zrcalo