Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

1044

Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2009
  • Poruke: 154

Sve ja to oko skolovanja znam. Zavrsio sam TSVŠ, Zagreb Kruševac.
Neg pitam, mozda neko ima neku info vezano za taj problem.
I tacno tako. Svi problemi izadju na vidjelo kad je vezba, neki veci zadatak tipa migrantska kriza i sl.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Mar 2023
  • Poruke: 226

Milan A. Nikolic ::

Sta je ovaj doneo? Prosli put je to bio Ka 32



offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7610

Можда Ми-17.

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8223

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Zaboravismo na projekat 5000 specijalaca.

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7610

Председник сутра у Гарди, рапорт и приказ наоружања.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 04 Jan 2009
  • Poruke: 81

Srle993 ::Da nisu i devetke (+6 sto je pominjano) + mozda i kubovi + btr-ovi? Sve nam daj preselo nam Laughing moze i t72 i P18

Koliko Kubova imaju Madjari, 16 (videh na wiki) baterija ili lansirnih vozila?


Po wiki srbija ima 12 baterija Kub i 61 tenk T-72M, tako da ne vidim potrebu za dodatnim kolicinama...
mozda radare P-18.
Svakako verujem da su uzeli MiG-29 i da ce po receptu kao sa Orlovima iz muzeja napraviti izbor i osposobiti dodatnih par komada.
Ukrajinci isto vade vazduhoplove sa livada i ponovo ih vracaju u funkciju.

offline
  • ozzy 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 10 Maj 2005
  • Poruke: 567

Jedno su ukrajinci a sasvim drugo smo mi.

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2012
  • Poruke: 2320

.............

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2897

Cela kupovina je sačuvaj bože, ALI ako se dogovorimo sa Rusima da mi to preuzimamo za njihove pare da konkurišemo Ukrajini, tada ima smisla.

(pomislite da potrpate i štošta u muzej ne bilo vam teško)

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8223

Ruse će da spasi 26 BTRa...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 951 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 6 sakrivenih i 855 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, abramac, ArmFPGA, Asparagus, bankulen, blatruc82, BlekMen, Borkanović, boromir, borya90, braca57, branko7, Ciri1994, Colt D, dankisha, darionis, dejan.7951, Demi87, dragoljub11987, Duce, dule10savic, ElGenius, Fructo, goran.vvv, Goran_, goxin, InzenjerBL, IpMan, J - 6, Jablan, JK, jodzula, K-1A, KimiMR, Kobrim, Kontrausluga, kuntakinte, Kvaka22, laurusri, Linda, LostInSpaceandTime, M74AB3, Marko Marković, mercedesamg, milanpb, milanstankovic087, milenko crazy north, Miler88, mocnijogurt, Nemanja.M, nemkea71, nenad81, Nikolajevic, nixos, nobutado, Nomica, Novakomp, nuke92, ObelixSRB, OgnjenMitric, OKT, Paklenica, Papadubi, Parker, Piani Jazzer, Pohovani_00, sap, sasovsky, SDsd, Sir Budimir, Sirius, Siti2, sombrero, stefanmpurtic, Tafocus, tubular, Tvrtko I, uruk, vathra, Vilhelmus, Vrač, Woya, x011, yufighter, Zastava, zeka013, ZlatniRez, Zmaj Tolak, Zoran1959, 800077