|
Poslao: 25 Okt 2015 15:47
|
offline
- Pridružio: 05 Okt 2009
- Poruke: 3115
|
Kupice jos dva pored kupljena dva i to je to .
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 25 Okt 2015 15:55
|
offline
- Cvijo_ue
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 03 Sep 2010
- Poruke: 522
- Gde živiš: Uzice
|
Pa to se zna 2 ruska i 2 nemacka.Ruski su 17 a nemacki verovatno 332
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Okt 2015 16:09
|
offline
- Pridružio: 05 Okt 2009
- Poruke: 3115
|
Cvijo_ue ::Pa to se zna 2 ruska i 2 nemacka.Ruski su 17 a nemacki verovatno 332
Ma jok, rekli im Rusi po onoj ceni idu cetiri komada ! Cvijo bio sam deo vojnog roka u Uzicu, izvinjavam se za ovo van teme!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Okt 2015 16:18
|
offline
- Cvijo_ue
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 03 Sep 2010
- Poruke: 522
- Gde živiš: Uzice
|
BSD ::Cvijo_ue ::Pa to se zna 2 ruska i 2 nemacka.Ruski su 17 a nemacki verovatno 332
Ma jok, rekli im Rusi po onoj ceni idu cetiri komada ! Cvijo bio sam deo vojnog roka u Uzicu, izvinjavam se za ovo van teme!
Ehehe,ja ceo u Kraljevu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Okt 2015 21:01
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39655
|
Цокулом на пушчане цеви
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Okt 2015 21:45
|
offline
- stegonosa

- Legendarni građanin
- Pridružio: 02 Avg 2008
- Poruke: 8222
|
Cvijo_ue ::Nema dovoljno transportnih helikoptera a "razmislja" se borbenim.How yes no.
Valjda se razmišlja o remontu Gazela/Game, i one su borbene.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Okt 2015 21:59
|
offline
- Cvijo_ue
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 03 Sep 2010
- Poruke: 522
- Gde živiš: Uzice
|
Pa da vidimo i to cudo,mada im treba i modernizacija,bez toga nista nisu uradili.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Okt 2015 22:19
|
offline
- Jester

- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Feb 2008
- Poruke: 6928
- Gde živiš: Srbija
|
Priča oko borbenih helikoptera je na konferenciji za štampu spomenuta kao komentar na nabavku 16 američkih helikoptera OH-58D Kiowa Warrior od strane Hrvatske.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Okt 2015 22:31
|
offline
- CheefCoach

- Legendarni građanin
- Pridružio: 14 Avg 2011
- Poruke: 6625
|
Kada bi se Game modernizovale, a pod time mislim kada bi dobile protiv-oklopne rakete modernije od Maljutki, ne bi bile nista losije od Kiowa.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Okt 2015 22:47
|
offline
- Jester

- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Feb 2008
- Poruke: 6928
- Gde živiš: Srbija
|
Ma idi begaj. Oprema na Kiowa Warrior je svetlosnu godinu ispred one na Gami.
|
|
|
|
|
|