Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

596

Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Говорим о могућностима а не о жељама. И да хоће мигови не могу оборити тај хеликоптер, док дођу он је већ слетео.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Pa ako helikopter konstantno narusava VAP i ako predstavlja pretnju, bice oboren bez problema, a ovo sto je zakacio liniju je vise politicke prirode ako mu se posalje para u presretanje..



offline
  • Pridružio: 25 Dec 2016
  • Poruke: 2171

MarKhan ::И шта је та пара урадила, направила два круга око Батаје и слетање. За такве уљезе би била боља Ласта са Иглама, задејствована на разним спортским аеродромима доле.

Leteli su na jug. Wink

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Mercury ::Pa ako helikopter konstantno narusava VAP i ako predstavlja pretnju, bice oboren bez problema, a ovo sto je zakacio liniju je vise politicke prirode ako mu se posalje para u presretanje..

Биће оборен са земље, мигови га никада неће оборити ако се базирају само на Батајници.

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

MarKhan ::Mercury ::Pa ako helikopter konstantno narusava VAP i ako predstavlja pretnju, bice oboren bez problema, a ovo sto je zakacio liniju je vise politicke prirode ako mu se posalje para u presretanje..

Биће оборен са земље, мигови га никада неће оборити ако се базирају само на Батајници.


Cilj koji se podigne i odmah sleti nije ni vredan obaranja i cimanja dezurne pare jer takav cilj ne moze ni da obavi zadatak, cilj/helikopter koji konstantno leti, transportuje trupe ili dejstvuje po nasima je cilj koji ce 29ke bez problema pronaci i oboriti.

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2012
  • Poruke: 1720
  • Gde živiš: U koloniji po imenu Republika Srbija

louderick ::najnoviji info: dezurna para mig 29 je podignuta kad je helikopter kfora narusio vazdusni prostor...
Zar nije u pitanju vezba nas i njih?

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33463

Razvlacite mulj po temi izgradjen na izmisljenim tekstovima iz novina pracenim netacnim "informacijama" iz kojih izvlacite potpuno pogresne pretpostavke...

I ne nece vam biti receno ista, tako da batalite.

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

Shomy ::
Ne pali se. Covek je penzioner, bivsi padobranac iz 63.

Pa sta? Ko god da je, jedan je od retkih koji nosi uniformu kako treba (nema strucic ko u osice kad se strukira sa opasacem, niti su mu upasane nogavice), ali ti nisi ukapirao sarkazam u predhodnom postu Ziveli

offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

Citat:
Pa sta? Ko god da je, jedan je od retkih koji nosi uniformu kako treba (nema strucic ko u osice kad se strukira sa opasacem, niti su mu upasane nogavice), ali ti nisi ukapirao sarkazam u predhodnom postu Ziveli

Za.sarkazam- salute!! A opet ne nosi unoformu kako treba al ok, da ne zagadjujemo temu sa uniformom. Ziveo!! Smile

offline
  • j22  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2017
  • Poruke: 293
  • Gde živiš: Beograd

ti bi oborio kforov helikopter??[/quote]

da se ja pitam, ne bi ga oborio ali bi ga gadjao pa da ih vidim ponovo

@Toni

šta je tačno omda i šta ti znači poslednja rečenica, daj pojasni šta je tačno i šta si hteo da kažeš. proćitao više puta i niš mi nije jasno šta si teo da kažeš ??

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1739 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 7 sakrivenih i 1671 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, advokat84, AirSremac, AleksSE, Apok, bestguarder, bobor, bokicacar, Cigi, cojapop, cuvarkuca, Dado78, Djota1, Dovla, draganca, dusanobr, DziadekDzidek, Džekson, eagle.rs, esx66, EVIDENTICAR, GH69, Glavonja049, Gogi do, GT, HrcAk47, jalos, Jeremiah, Jester, jodzula, leopard83, ljuba.b, MaksicZoran, mačković, milanpb, milanstankovic087, mile.ilic75, milos97, mishkooo, Mićko, N.e.m.a.nj.a., neko_drugi, ozzy, Paklenica, pobeda, precan, proka89, raptorsi, repac, Robin, rodoljub, S2M, septembar, Sinduk, Sirius, Sićko, StalniPromatrač, stegonosa, Vanderx, ZetaMan, 79693