Blueprint crteži aviona G-4 i J-22, kamiona TAM110 i TAM150.

Blueprint crteži aviona G-4 i J-22, kamiona TAM110 i TAM150.

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2007
  • Poruke: 26
  • Gde živiš: Beograd

Potrebni su mi navedeni crteži!, ako neko ima?. Isključivo blueprint jer su potrebni za modeliranje.

pozdrav.



offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27360
  • Gde živiš: I ja se pitam...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Pogledaj prvo ovo. Ako nema ovde, traži, za gašu i orlića imamo sigurno.



offline
  • _Rade  Male
  • Ugledni građanin
  • Rade Jovanovic
  • Pridružio: 23 Feb 2007
  • Poruke: 388
  • Gde živiš: Loznica

TAM 110


FAP 2026



FAP 2832


FAP 3232


FAP 1117


inače kako napreduje onaj mod za Armu.

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2007
  • Poruke: 26
  • Gde živiš: Beograd

Ej, pozdrav Rade! :-)
Hvala na slikama momci, našao sam slike i za G-4.
Dobro bi mi došao i nacrt Pinca!

A mod, s'obzirom koliko "nas" radi, odlično napreduje. Ali...recimo da je na odličnom putu da se razvije u nešto sasvim neočekivano!, trebaće nam(mi) 2D i 3D dizajnera, programera, skriptera, kreatora misija i scenarija, kreatora nivoa...


za početak ovoliko: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] + [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] = Mr. Green

pozdrav!.
Nisam skoro ažurirao stranicu.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27360
  • Gde živiš: I ja se pitam...

O, vredni radniče Ivane! Wink Borimo se, kao što vidiš, to vojsci bar nije nepoznata stvar. Pristižete vi, novi, ambiciozni i tako to ide. Inače, svaka ideja jeste ovde dobrodošla.

PS
Što se borbe na inovacijama tiče, pogledaj moj potpis.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 752 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 7 sakrivenih i 687 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, Asparagus, bavar357, bobor, bojcistv, Bokiboks, bolenbgd, Bosnjo, Bozjidar87, branko87, bunker, burevesnik, Buzdovan, Cirkon, Colt D, crazydkure, darionis, Deki Duga Devetka, dj.ape, Electron, Feller, g_g, Goksi95, Hardenberg, HogarStrashni, jalos, Jeremiah, kaput21, Kruger, Laki71, leopard83, N.e.m.a.nj.a., Nepopravljivi, nnovakis, OgnjenMitric, Radoslava, radovanstojkov023, repac, Robin, Rok A Bit, shone34, Slobodan Filipović, Srpska zauvjek, StalniPromatrač, tritonus, Tvrtko I, uruk, Vanderx, Velizar Laro, VJ, Vlada76, VNVK, vrag81, wizzardone, Zoran1959, zrno, Žoržo