Kalendar sa ruskim tenkovima

Kalendar sa ruskim tenkovima

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

























Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7404

H, he, he, ja rekoh pojavila se nekakva nova serija ruskih tenkova "Kalendar". Čak pomislih što baš "Kalendar". A ono samo kalendar sa tenkovima. Eh, Istok stvarno paranoiše.



offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27360
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Исти случај...пресекох се жив. Мислио сам да ми је нешто промакло. А да је добар, мнооого је добар. Мана му је само што није код мене на зиду.

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

Мени је баш чучнуо на дескто Very Happy Можда је тема требала да се назове Календар са руским тенковима, посебно ови наводници на календар збуњују.

offline
  • ozzy 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 10 Maj 2005
  • Poruke: 567

Jel ima neko link ka vecim rezolucijama..konkretno mi treba za 1920x1080
hvala

offline
  • djboj  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 06 Jul 2010
  • Poruke: 1289

ozzy ::Jel ima neko link ka vecim rezolucijama..konkretno mi treba za 1920x1080
hvala




Може ли 1920 × 1200 ?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

а ја се понадао кад сам прочитао назив теме да ће бити неке рускиње поред тих тенакова...кад оно нет девушки....

offline
  • ozzy 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 10 Maj 2005
  • Poruke: 567

djboj ::ozzy ::Jel ima neko link ka vecim rezolucijama..konkretno mi treba za 1920x1080
hvala




Може ли 1920 × 1200 ?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ziv bio Ziveli

offline
  • vrabac 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Dec 2010
  • Poruke: 4957

I bIo jak ko tenk, i ja namestih, tek sada shvatih januar....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3568 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 8 sakrivenih i 3473 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., ALEKSICMILE, Andy, annon, Apok, Bbbggg1979, bobo85, bojank, bojanM84, boromir, borya90, boskelazo, BrcakRS, Bubimir, Camposam, celt, Chainsaw, CHARLIE JA., Cirkon, Czrweni, Dekster, Denaya, Dovla, draganca, drgrozozo, DrMrPr, Džekson, Electron, goran.vvv, HawX, Ir, Ivan Germanovic, jeen yuhs, Jeremiah, JOntra, K a s p e r, K-1A, Kanader, kaput21, kib, Konda, Lucije Kvint, markolopin, Metanoja, Mihajlo, milenko crazy north, mnn2, moldway, Mrav Obrad, mrdaak, mrvica78, Naj-Turs, nenaddz, nixos, nuki1234, Orc, orfanel, Otto Grunf, Pekman, PenzosGSP, Posmatrac77OKB, Prečanin30, proka89, RajkoB, rednap, redstar011, Remain, repac, Shilok, skvara, Srki98, Srky Boy, starlights, stibium51, Tamna_strana_Meseca, vaci, Velički, vladetije, vuk77, XBMC, zemljanin, zexon, Zukov, zziko, Živković, 79693