Dan avijacije VS 2010

1

Dan avijacije VS 2010

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Ima li neko info da li ce ove godine biti nesto na Batajnici za Dan Avijacije?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

2.avgusta na aerodromu Ladjevci bi trebalo da se obelezi Dan avijacije Vojske Srbije.
Letacki program ce ciniti MiG-29, 2xMiG-21, 2xG-4, Gazele i desant padobranaca iz An-26.

izvor:Tango Six Blog



offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

A 2-gi avgust je ponedeljak. Nazdravlje!

offline
  • Pridružio: 09 Feb 2010
  • Poruke: 574
  • Gde živiš: Prva desno

2. август је и велики празник - Илиндан.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13013
  • Gde živiš: Srbija

Orlici jos uvek ne lete ?

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Cim ih nema u programu, znaci da im zabrana letenja jos uvek nije ukinuta Sad

Dopuna: 17 Jul 2010 16:47

Racunam da bi 29ka morala dosta da leti u sledece dve nedelje Bebee Dol

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13013
  • Gde živiš: Srbija

Ja se nadam novim slikama 29.ke. Nije ih bilo odavno !

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6373
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

МиГ-21 учествује на аеромитингу, е то је занимљиво. Права реткост. И још пара!

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Ovo je samo najava, dok ne vidim ne verujem Smile

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2007
  • Poruke: 219
  • Gde živiš: Beograd

DJORDJE-NO-1 ::Cim ih nema u programu, znaci da im zabrana letenja jos uvek nije ukinuta Sad

Dopuna: 17 Jul 2010 16:47

Racunam da bi 29ka morala dosta da leti u sledece dve nedelje Bebee Dol

Već letela i prošle i preprošle,treba malo da odmori Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1592 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 6 sakrivenih i 1498 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4fat, 9191vs, A.R.Chafee.Jr., airsuba, awathorn, BORUTUS, Boxy, Bubimir, carinko, cifra, cikadeda, DeerHunter, dekan.m, dendrit86, Dimitrise93, Dixtrix, djuradj, Doc, Dorcolac, Dovla 1980, dulleo, Džekson, esko_hz, Ezbuck, Georgius, Glavonja049, ILGromovnik, ivan_8282, Ivica1102, Ivoo, Jecmendo, Jester, jodzula, JOntra, Kobrim, Kontrausluga, Koplje, Laluvr, leopard83, leptirleptir, Linda, LostInSpaceandTime, luka35, MB120mm, mercedesamg, Mi lao shu, mikrimaus, Miler88, milos97, mino bosanac, nemkea71, nikoladim, nikolapetkovic, nixos, pedja2506, pera bager, picknick, Pilence, proljece, Radoslava, Remarqe, repac, Semberija, Sevatar, Sirius, Sitan_Lopov, skvara, SlaKoj, Smiljkovich, smuk, Solunac na steroidima, SpaDej, StankoVrankovic, stegonosa, tecataki, theNedjeljko, Tihi86, umpah-pah, VekiJ, veljko82, vladaa012, xAlex2, ZetaMan, Zmajac, Zoran Rapajić, Zorge, Zrcalo, zubri