Da li postoji municija za ovako nešto? (kalibar 8mm)

1

Da li postoji municija za ovako nešto? (kalibar 8mm)

offline
  • Pridružio: 16 Maj 2012
  • Poruke: 1

Ljudi pomagajte... po mojim merenjima sublerom, ovo je kalibar 8 mm Jel postoji municija za ovako nesto.. neka mi neko pomogne...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Idi kod stručnog lica da ga onesposobi , pa ga okači na zid Wink



offline
  • Pridružio: 22 Jun 2010
  • Poruke: 150

Stefan Chera Petrovic ::Ljudi pomagajte... po mojim merenjima sublerom, ovo je kalibar 8 mm Jel postoji municija za ovako nesto.. neka mi neko pomogne...

Probaj 7.65 .

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

Nemoj nista da probas, vec mu lepo napravi neku drvenu kutiju, oblozi je sa plisom, pokri sa staklom i okaci na zid, da ljudi uzivaju dok ga gledaju.

offline
  • Pridružio: 22 Jun 2010
  • Poruke: 150

Trpe Grozni ::Nemoj nista da probas, vec mu lepo napravi neku drvenu kutiju, oblozi je sa plisom, pokri sa staklom i okaci na zid, da ljudi uzivaju dok ga gledaju. Revolver je suđeći po slici u odličnom stanju. To je neka od kopija buldoga i najverovatnije je u kalibru 7,65mm. Ja nebi mogao izdržati da ga ne probam.

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2012
  • Poruke: 98

Tako nesto vrijedi ajmo reci finih novaca! Drug moj je imao slican, dobio od djeda i dobija je ponude od 500 eura i vise za njega, a bio je u slicnom stanju! Zaboravio sam tacno koji je model kod njega bio u pitanju, moram se jos konsultovati! Ili ga prodaj ili ga postakli da mu se divis Very Happy

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22281

Velika je razlika u ceni da li je original britanski buldog ili belgijska kopija. Ako je zaista u u 8mm moze biti i u 8mm francuski ili 8mm rast gaser. Drugi sumnjam da je jer je u A-U oruzje moralo imati min cev 102mm.

offline
  • Pridružio: 22 Jun 2010
  • Poruke: 150

[quote="bojank"]Velika je razlika u ceni da li je original britanski buldog ili belgijska kopija. Ako je zaista u u 8mm moze biti i u 8mm francuski ili 8mm rast gaser. Drugi sumnjam da je jer je u A-U oruzje moralo imati min cev 102mm.[/quoteI da jeste ,a vjerovatno nije neće mu ništa biti ako proba sa 7,65. Ovakvih revolvera su napravljeni milioni u 6,35 i 7,65 u Belgiji i Španiji prije prvog svjetskog rata.Nisu rijetki na našim prostorima.

offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

Ne ucite coveka da napravi glupost.
Druze prvo odnesi pistolj kod majstora puskara da ga proveri pa onda eksperimentisi. Prsti i oci ne izrastaju nanovo.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22281

Nikada, ali nikada nemojte "probati" sa metkom koji "mislite" ta jeste, cak i ako on lepo naleze u leziste. Ja sam imao sranje (srecom bez posledica osim malih kozmetickih za oruzje) sa .22 magnum u .22 LR cevi. A govorimo o kvalitetnoj S&W izradi, a ne o nekoj belgijskoj/spanskoj podrum varijanti.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 878 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 7 sakrivenih i 813 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, AleksSE, b_z_b, belov, Betta, Blair, blankspace, bobo85, Bosnjo, brufen, burevestnik, cuculo, cuvarkuca, cyprus, Dado78, Demi87, doktor097, drimer, dukajov, duro1990duro, gasha, GeoM, goxin, igorkozar83, ivan979, Jablan, Jovan1983, K-1A, kibihrchak, Langdorf, MadMike, Marko1238, MarsRed, Mi lao shu, Mikisha, Milan A. Nikolic, Milan1996, nenad81, Nikolajevic, peradetlić, Radoslava, raketaš, redstar011, ruma, S2M, SamoGledam, skok, stokssone, strn, t.e.m.p.l.a.r., tm, Tvrtko I, VekiJ, VJ, Vojkan Petrovic, XBMC, Zukov, zziko