Avganistan

161

Avganistan

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2012
  • Poruke: 699

Kako ih kokaju Talibani u poslednje vrijeme, ovo je cudo..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Avg 2011
  • Poruke: 757

Kako se bude približavao datum povlačenja biće sve gore.



offline
  • 1199 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2011
  • Poruke: 841

da nebude onih slika kao iz vietnama kada su se helikoptere bacali u more da se napravi mjesta za izbjeglice... posto avg nema mora, tehniku bi mogli "naslijediti" talibani...

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3842
  • Gde živiš: JAGODINA

Verujem da će ovaj put ukoliko do toga dođe ameri upotrebiti sve svoje "teške" bombe kako bi poslali jasan signal napadačima.
Iste mogu bacati iz C-130, B-52, B-2... Da budemo jasni to su klasične bombe (ili aerosolne) od 3, 4,..., 12 tona! A ni kasetne im nisu strane.
Šta je par stotina hiljada Avganistanaca prema životima nekoliko stotina američkih vojnika? I onako odlaze... Sitnica!

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2011
  • Poruke: 757

Idealna prilika da neko talibanima uvali par stotina igli da ih malo bockaju.

online
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Људи, није ово анимозитет Звезда-Партизан, па да "више волим да Партизан изгуби, него да победи Звезда" - ови "студенти" се не задовољавају само да запале жито. Не бих ја према њима показивао симпатије, "но метер ват".

offline
  • Pridružio: 19 Dec 2010
  • Poruke: 525

Zorge ::Људи, није ово анимозитет Звезда-Партизан, па да "више волим да Партизан изгуби, него да победи Звезда" - ови "студенти" се не задовољавају само да запале жито. Не бих ја према њима показивао симпатије, "но метер ват".

Zato sam svojevremeno izjavio da bi ja u toj utakmici izuzetno bio zadovoljan nerešenim rezultatom, sa što više pogodaka Ziveli

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2012
  • Poruke: 699

Pa da,vjerovatno Talibani namjeravaju da osvoje pola svijeta.

offline
  • 1199 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2011
  • Poruke: 841

^ nebi me ni iznenadilo...

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2009
  • Poruke: 3510

Већина тих талибана ни незна да има остатак света.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3498 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 10 sakrivenih i 3396 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 4thFlavian, 9k38, Akiro, Apok, blue, bokicacar, borya90, brandža84, Bubimir, C-Gun, Car89, Cigi, Comyymoc, curiosity, cuvarkuca, darkkran, dekan.m, djonsule, Djota1, DJUNTA, Dolinc, DonRumataEstorski, Dovla 1980, Džekson, Flanker-G, galijot, geo.dule, Giskard, Hans Gajger, ikan, Ilija84, Ir, jalos, Jaz, JK, JOntra, K a s p e r, K2, Karaula, kori, Kruger, Lance Guest, LostInSpaceandTime, lukac, marko308, Mihailo Gazdić, miki kv, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, miljannis, MILO-VAN, milos97, mirkoro, mishkooo, Mitogna, momcilob55, pablojepao, Papadubi, Parker, PenzosGSP, Permaldar, pirke96, porticco, raptorsi, Ray1973, repac, Ripanjac, rovac, Sale0501, saputnik plavetnila, sekretar, shiro, skok, Smiljkovich, Sone0883, T55, tanakadzo, Tvrtko I, v82, vathra, Vica1958, Vilson, Vlada1389, Vlada76, Vladoj, vrgudinac, Witcher, wolverined4, Zastava, Zorge, Đurđevdan