Iran

382

Iran

offline
  • Cigi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 05 Jan 2011
  • Poruke: 3045
  • Gde živiš: Novo mesto

Od 21. do 23. septembra poseta francuske gospodarske delegacije u Teheranu.
Iranci nisu zaboravili da je ajatola Homeini došao iz exila iz Pariza.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • S2M  Male
  • Legendarni građanin
  • No pasarán – Sie kommen nicht durch
  • Pridružio: 21 Nov 2009
  • Poruke: 6803

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

Iran: Footage reveals long-range missile launch facility for first time

offline
  • Pridružio: 15 Sep 2009
  • Poruke: 380

sezan ::Iran: Footage reveals long-range missile launch facility for first time
Jesu ovo SKAD rakete ?
Ja bih rekao da jesu...? Verovatno se radi o nekakvom podzemnom skladistu..Nije im trebalo ovo reklamiranje,to se tako ne radi.

offline
  • nelsa  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 21 Sep 2011
  • Poruke: 1118

mungus ::sezan ::Iran: Footage reveals long-range missile launch facility for first time
Jesu ovo SKAD rakete ?
Ja bih rekao da jesu...? Verovatno se radi o nekakvom podzemnom skladistu..Nije im trebalo ovo reklamiranje,to se tako ne radi.

Scud projektili nisu a nisu ni iranske varijante Scud-a Sahab1/2
Kako vidim na ovom klipu sve su Sahab 3 projektili a vidio sam 2 Sejil2 projektila(na fejsbuk stranici ima jo[ fotki) koji se mogu vrlo lako raspoznati u odnosu na Sahab 3 seriju jer se radi o dvo-stepenom projektilu na kruto gorivo.Dakle radi se o projektilima dometa 2000-2500km ,prosli put kada su objavili video podzemni raketni silosa i lansiranje iz istih mogli smo vidjeti sahab 3 i Qiam projektile.
U prilogu koji je objavio PressTV stoji da je bunker ukopan u planinu na dubini od 500m.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Strategijsko oružje čuva se na sigurnom - ovo me podseti na unutrašnjost Željave.

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

Svi objekti ovog tipa i velichine ,ostadoshe van teritorije Srbije...par manjih samo..zavesashe nas u mrtvi chvor.

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

нико нас не спречава да га направино усред шумадије. рудник или тако негде...

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

Kosta to ko sv. Petra kajgana i nema strategije tog tipa sa ovakvim politicharima...

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

ја само рекох да нас нико не спречава.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2903 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 13 sakrivenih i 2819 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., Arhiv, Aristotle2002, Baždaranac, boracbl1389, branko7, brufen, bunker, CHARLIE JA., Cirkon, crnogorac, cuvarkuca, Cvijo_ue, cyprus, darcaud, Dimitrise93, DragoslavS, DS01, feanor, Feller, Hans Gajger, ivica976, Ivoo, kaput21, Kobrim, kolateralnasteta, komenski, LostInSpaceandTime, Marko Marković, mean_machine, mercedesamg, Mercury, Miler88, minke, mnn2, mrgud2025, nenooo, nikolabb, nixos, novator, picknick, Piicoki, rajkoplje, rakivan, raso76, repac, Robin, rodoljub, S-G, SirOliver, Smiljke, Smiljkovich, Sonic, starlights, stegonosa, tecataki, TheDictator, Titan, tomo2, Ugljesa99, v82, vensla, vidra boy, vladom6, VP6919, Walkers, xAlex2, XBMC, zmajbre, Zorge