|
Poslao: 07 Okt 2020 20:14
|
offline
- poljoprivreda
- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Jun 2019
- Poruke: 3144
|
Ovaj drugar kaze da su Azeri zarobili 27 jermenskih tenkova u Fizuliju - snimak nije bas jasan:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 07 Okt 2020 20:28
|
offline
- babaroga
- Legendarni građanin
- Pridružio: 04 Sep 2012
- Poruke: 10568
- Gde živiš: pecina stroga
|
Azerbejdzanski ministar spoljnih poslova sutra u Zenevi na poziv Minsk grupe.
Citat:BAKU, October 7. /TASS/. Azerbaijan’s Foreign Minister Jeyhun Bayramov will hold talks with co-chairs of the OSCE Minsk Group in Geneva on Thursday, October 8, Azerbaijan’s Foreign Ministry said on Wednesday.
"Foreign Minister Jeyhun Bayramov will be making a working visit to Geneva on October 8. The aim of his visit is to meet with co-chairs of the OSCE Minsk Group and get Azerbaijan’s position on the conflict settlement across to the opposing side," the Foreign Ministry said in a statement.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Okt 2020 21:00
|
offline
- Pridružio: 29 Jan 2011
- Poruke: 279
|
Jedna dobra analiza u kojoj se kaže da Pašinjan i ekipa planiraju da izgube rat u Arcahu da bi se što više udaljilji od Rusa.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Okt 2020 21:04
|
offline
- babaroga
- Legendarni građanin
- Pridružio: 04 Sep 2012
- Poruke: 10568
- Gde živiš: pecina stroga
|
Markoni29 ::Шта је ово?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Neobucena i isprepadana vojska
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Okt 2020 21:11
|
offline
- Pridružio: 02 Avg 2005
- Poruke: 188
|
- 12Ovo se svidja korisnicima: Kordon, zoran MKD, theNedjeljko, pirke2, Panter, aljosa7, Skijavoneska, S2M, dragoljub11987, nemkea71, djordje92sm, liman
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Genijalno, izgubis rat zarad politickih dobitaka, ne ide to.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Okt 2020 21:32
|
offline
- Apok

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Apr 2013
- Poruke: 2540
- Gde živiš: Beograd
|
- 12Ovo se svidja korisnicima: babaroga, Ahenobarb, Panter, danijell, aljosa7, Eyes Wide Shut, _commandos_, dani.tomic, nemkea71, amaterSRB, djordje92sm, zlaya011
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Даш територију ради политичких добитака. Није то нама страна "стратегија".
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Okt 2020 21:39
|
offline
- Markoni29
- Legendarni građanin
- Pridružio: 09 Okt 2014
- Poruke: 2840
|
Ко може да остане на власти ако изгуби рат и део територије? Уз то ако изгубе рат ето им 200к избеглица.
Док је Турака и Азербејџана Јерменима ће Руси бити потребни.
|
|
|
|
|
|