Jermenija vs Azerbejdzan sukobi oko Nagorno-Karabaha

449

Jermenija vs Azerbejdzan sukobi oko Nagorno-Karabaha

offline
  • T-72 
  • Super građanin
  • Pridružio: 30 Avg 2014
  • Poruke: 1130

Пала и црна стрела



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 07 Jun 2014
  • Poruke: 1275

Unajmljeni teroristi u uniformi Azerbejdžanskih graničara ...



Na braniku otadžbine (bukvalni prevod naslova video)...



offline
  • Pridružio: 29 Dec 2011
  • Poruke: 975

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7397

T-72 ::Пала и црна стрела



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Jel ono minobacac M74/75 pozadi? Na snimku kao da su i dvije municijske kutije od M84 PM.

offline
  • Pridružio: 05 Maj 2013
  • Poruke: 743

[quote="kljift"][quote="T-72"]Пала и црна стрела

[url=https://www.mycity-military.com/slika.php?slika=307221_123310962_Ekn8tkqX0AAMta3.jpg][img]https://www.mycity-military.com/thumbs4/307221_tmb_123310962_Ekn8tkqX0AAMta3.jpg[/img][/url]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Jel ono minobacac M74/75 pozadi? [b]Na snimku kao da su i dvije municijske kutije od M84 PM[/b].[/quote]

Tri, na 0:55 jedna i dvije na 2:02.



@Gargantua
Hvala za pojašnjenje.

offline
  • Pridružio: 05 Maj 2009
  • Poruke: 7
  • Gde živiš: Švabija

Nije na odmet znati istoriju ovog sukoba :

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 01 Jun 2013
  • Poruke: 2467

ivan1973 ::Nije mi jasno što ne miniraju opremu koju ostavljaju...

Kupuju vreme jer ce Azeri tu stati, praviti propagadu, oficiri se grebati za cvarke, vojska pozirati pred tv ekipama a sve ukupno sta smo videli od trofeja je reda velicine koliko mesovita BG (bataljon ojacan sa par oklopa i PAT-ova) potrosi u dva-tri dana borbe ovim tempom kojim se rat odvija. Regularna armija po P.S.-u ne sme da koristi zarobjenu municiju, mine i granate, niti postoji potreba za tim, opremice meso iz Sirije i poslati ih na mlevenje.
Odbranu mogu jednako dobro drzati gusteri od 3mes vojske i dede od 65god i Čak Noris iz FRA u japankama, u uredjenoj liniji gde svako dobije svoj sektor i sprži cev na sve što se miče, dok sa druge strane prvo idu najbolji pa za njima linijaši koji će braniti osvojeno. Jermeni gube lokalno stanovništvo koje se dohvatilo puške a Azeri najbolje šta imaju. U Ukrajini su postizani uspesi dok VDV nije nastradao pa je nastao raspad sistema, u Alepu su zeleni probili koridor pa kada su nastradali nastao raspad sistema, Deir ez-Zor presekli na pola pa kada su nastradali nastao kolaps... Ima ovde još da se igra, kvalitet izbačenih iz stroja je mnogo bitniji od fotki ovih trofeja a ako je izbačeno iz stroja upola od onoga što se piše samo o poginulim Azerima biće raznih preokreta.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39648

Fizuli


Iza se vidi Khoda Afarin brana i Khoda Afarin most imaju dva iza je srušeni malo niše je drugi preko kojeg se može preći pešice.

offline
  • Pridružio: 19 Jul 2012
  • Poruke: 1173
  • Gde živiš: Banja Luka

Tema je otisla u qrac. Bebee Dol Bebee Dol Bebee Dol

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7397

Mogli su Jermeni da kupe i TAMove 110 i 150 iz viskova.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 989 korisnika na forumu :: 107 registrovanih, 10 sakrivenih i 872 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 33 bren, ALEXV, Andrija357, Apok, Ares12356, Avalon015, Bane5, Baždaranac, Bbbggg1979, bojan_t, boromir, bpop, carinko, cemix, Chainsaw, cikadeda, darcaud, Dare, DeerHunter, denisnapast2015, desmeki, Djokkinen, djonsule, Djota1, Drugsparrow, dule10savic, dusan.l, Dusko_Dugousko, Dzuki, ekser222, esko_hz, Giskard, gobrad, goran.vvv, goxin, Helket, iceburn, igorkozar83, Incognito, Ivoo, Jecmendo, Jester, jon istvan, K a s p e r, Kontrausluga, kori, KUZMAR, Lep1na, lima, ljiljak, mat, maxim_von_burdengate, MB120mm, medaTT, Medojed, milan47, milanpetkovicv, milbos, milenko crazy north, MILO-VAN, misaru, Mitch22, nebkv, Nemanja Opalić, nemkea71, Nepopravljivi, neutrino, nixos, pablojepao, paja69, Papadubi, Petarvu, pirke96, PlayerOne, Promising0, raptorsi, Ray1973, repac, rovac, royst33, ruma, S-G, samojednoimeznam, sap, saputnik plavetnila, Sharpshooter, sickmouse, Sitan_Lopov, Smiljkovich, spalev, Spinosa, srđan, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, tomigun, Tvrtko I, vathra, vdeki, vedko, Veless, veljkovicdani, vidra boy, vrgudinac, xAlex2, Zdenko, 223223