Liban

21

Liban

offline
  • Pridružio: 10 Apr 2020
  • Poruke: 466

Ljudi, ovo klizi u totalni rat.
Ovi prvi se osokolili i rade bukvalno šta hoće: gaze, ruše, proteruju, drugi samo prete al još nšta značajno ne videsmo od tih pretnji.
Bojim se da će u danima koji dolaze vesti biti sve crnje i gore...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8221

Prvi se batrgaju jer cure i vreme i resursi. I naravno da ce biti gore i krvavije pre nego bude bolje. Uvek jeste i to napisasmo jos pre mesec dana.



offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 4106
  • Gde živiš: Beograd

Citat:Izraelska vojska je saopštila da je napala oko 30 lansera Hezbolaha spremnih za upotrebu i infrastrukturu u južnom Libanu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Citat:Upravo je 7 raketa Hezbolah palo na naselje Metula, uzrokujući štetu na zgradama i požar koji je izbio u tom području


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Citat:Izraelska vojska ponovo napada južni Liban.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 30 Mar 2024
  • Poruke: 344

šumar bk2 ::
Možeš nastaviti niz...Jevreji koji drže svetski poredak....koji upravljaju krizama...i koji pored svega otalog začinjavaju i čorbu oko Tajvana i ometanja Kineskog izvoza, to jest sve čine da Kinezima otežaju, a ovi ne da nisu gadljivi na pare nego ni zrno ne zarezuju šta će neko naručiti sa Aliexpress-a ili Alibabe.

Citava ova prica je veoma jednostavna i odgovor na nju dobijamo krajnje prostim pitanjem, koje glasi "Sta Kinezi dobijaju opremanjem Hamsa njihovim telekomunakcionim sredstvima?".

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 4106
  • Gde živiš: Beograd

Isto što i svaki trgovac.
Svakom je dostupno da poruči šta želi, sa tim kineska vlada ne mora da ima veze.

offline
  • Pridružio: 30 Mar 2024
  • Poruke: 344

ivan1973 ::Ljudi, ovo klizi u totalni rat.
Ovi prvi se osokolili i rade bukvalno šta hoće: gaze, ruše, proteruju, drugi samo prete al još nšta značajno ne videsmo od tih pretnji.
Bojim se da će u danima koji dolaze vesti biti sve crnje i gore...

Po Jevreje signurno nece.
Sve mi se cini da su resili po svaku cenu da rese pitanje Irana,za sta nisu imali podrsku u OUN kada su dramili da je Iran na korak do razvoja nuk.naoruzanja.Ubijace im visoke zvanicnike i naucnike u samom Iranu i u regionu,sprovodice genocid nad Palestincima,jer ovo nasumicno bombardovanje Gaze i Zapadne Obale ima velike elemente genocida. Sve u nadi da ce to izazvati brzopletu reakciju Irana da bi dobili blanko povod za napad na sam Iran, dok Iran jos nije ukomponovao ruske Suhoje i sredstva PVO u sistem odbrane.
Svesni su da je protivnicka strana suvise slaba za sukob na otvorenom i nista nece spreciti nameru Izraela da se konacno obracuna zbog otvorene politicke i vojne podrske SAD i dela evropskih saveznika.
Iran da je sa svojim proksijima spreman na rat sa Izraelom vec bi odgovorio.Jevreji ce nastaviti da lupaaju Plaestince, Hezbolah i uz put malo po Siriji slabeci protivnika , tako da su na dobitku sve dok rade sta su zamislili

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113828

Citat:Over 60 Airstrikes reported within the last few minutes across Southern Lebanon.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Citat:The Israel Defense Force has announced the Death of Two Soldiers that were Killed today by Hezbollah on the Northern Front, they include; Major Nael Fwarsy, a 43-Year-Old Reservist serving as a Logistics Company Commander in the 299th Infantry Battalion of the 300th “Bar'am” Territorial Brigade from Maghar, who was Killed today after a Hezbollah Drone struck his Position near the Village of Ya'ara in the Northwest. Also Killed was Sergeant Tomer Keren, a 20-Year-Old Soldier with the 51st Infantry Battalion of the 1st “Golani” Brigade from Haifa, who was Killed after an Attack earlier this morning by an Anti-Tank Guided Missile on the Upper Galilee Region.

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2014
  • Poruke: 693
  • Gde živiš: U zemlji čuda-Srbiji i u svom svetu

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113828

Citat:Bulgaria's National Security Agency has announced it will launch an investigation into allegations that a Bulgarian company supplied the pagers that exploded in Lebanon.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8221

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
У батеријама воки-токија који су детонирали у Либану сакривени експлозиви

Citat: Други либански извор је за британску агенцију рекао да је до експлозија дошло чак и у случајевима када је батерија била одвојена од остатка уређаја.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1085 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 6 sakrivenih i 988 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, ArchaBasha, Asparagus, Asteker, Avalon015, bigvlada, Bodin86, bojanstros9, bojcistv, bounty hunters, brandža84, Centauro, Comyymoc, CrveniSolaris, Dekanovic, Deki Duga Devetka, deks, Demi87, dendrit86, desmeki, DonRumataEstorski, doom83, dradex, dule10savic, Dungorth, dusanobr, gajasvi, Gall, Georgius, Gitzherai, goran.vvv, Hans Gajger, Igor Antonic, Ir, Joint Chief, kozhedub, Kruger, kunktator, Kvaka22, leopard83, leptirleptir, Litostroton, LostInSpaceandTime, Lucky 6, luka35, Magarac, MaksicZoran, MaschinenPistole, mercedesamg, Mihajlo, MILO-VAN, MiroslavD, Mis uz pusku, mist-mist, Mićko, mm1811, mnn2, naki011, Natuzzi, nelezele, nenad81, nixos, operniki, ostoja, ozzy, Piani Jazzer, Posmatrac77OKB, precan, Pururin, raptorsi, RJ, S-G, Semberija, Shinobi, shota91, sistem22, Sky diver 29, spalev, Spinosa, stalja, stegonosa, tomo2, user24, Valter071, vathra, Vrač, Wehicle, zastavnik, ziggga, Zoca, Zoran1959