|
|
|
Poslao: 23 Avg 2011 18:27
|
offline
- Pridružio: 22 Avg 2011
- Poruke: 161
|
Levčanin ::
E sad tunel do aerodroma malo deluje neverovatno, moglo bi to da se reši jednostavnije...
Sigurno djeluje nevjerovatno. Međutim meni i ovo djeluje nevjerovatno:
The Libyans were keen to modernise the bunkers, which were 5-6m below ground level and could hold vehicles, which they felt contained outdated technology.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Avg 2011 18:35
|
offline
- vranjanac29

- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Nov 2008
- Poruke: 2845
- Gde živiš: U vecnoj Srbiji
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Cista filmska produkcija.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Avg 2011 18:35
|
offline
- jazbar
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Dec 2009
- Poruke: 16327
- Gde živiš: Lublana
|
Isključili kameru bre da se nevidi "corpus delicti".
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Avg 2011 18:37
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113918
|
Citat:1734: Pro-Gaddafi Al-Urubah TV has reported that Gaddafi supporters are continuing to make their way to Tripoli to fight the rebels, according to BBC Monitoring reports. It calls them "men of the Sirte tribes" - a reference to Col Gaddafi's birthplace.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Avg 2011 18:37
|
offline
- Pridružio: 22 Avg 2011
- Poruke: 161
|
vranjanac29 ::http://www.facebook.com/photo.php?fbid=140818182674947&set=o.187117224643451&type=1&theater
Cista filmska produkcija.
Kao sto neko rece pocelo je iznosenje statue... ocigledno je bila pokretna.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Avg 2011 18:40
|
offline
- ruso

- Elitni građanin
- Pridružio: 08 Avg 2011
- Poruke: 2023
- Gde živiš: Republika Srpska
|
izgleda da je sniper skino kamermana
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Avg 2011 18:41
|
offline
- Pridružio: 03 Avg 2011
- Poruke: 257
|
marijamilic029 ::BRATORIII ::Pocelo je iznosenje 'trofeja' iz kompleksa
gde to gledate? Ostavi link
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Avg 2011 18:43
|
offline
- drug_che
- Ugledni građanin
- Pridružio: 19 Jul 2011
- Poruke: 336
- Gde živiš: na Marsu...
|
Premda ljudi ginu, ovo postaje zabavno...Ipak su amerikanci specijalci u snimanju filmova. Izvrsno izrežiran film traje već dva dana.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Avg 2011 18:48
|
offline
- Pridružio: 03 Avg 2011
- Poruke: 257
|
Jos se puca unutra
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|