Rat u Siriji, 2011-2015. godina

1241

Rat u Siriji, 2011-2015. godina

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2013
  • Poruke: 312

Opet molim da oni sa darom za proricanje svoja predskazanja dele sa ostalim vracarama a da ovde budemo na nivou zdravog razuma.
Iskustva iz Sarajeva,Racka i Libije su vec spomenuta mnogo puta i nema potrebe opet to raditi.
Bolje je bilo dok se raspravljalo danima da li ce YAK 130 da resi sudbinu ovog rata nego ovi kratki komentari raznih Klepoatri .



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 4703

Vladimir Petrovic 3 ::Opet molim da oni sa darom za proricanje svoja predskazanja dele sa ostalim vracarama a da ovde budemo na nivou zdravog razuma.
Iskustva iz Sarajeva,Racka i Libije su vec spomenuta mnogo puta i nema potrebe opet to raditi.
Bolje je bilo dok se raspravljalo danima da li ce YAK 130 da resi sudbinu ovog rata nego ovi kratki komentari raznih Klepoatri .


Nije proricanje, već procena...



offline
  • Pridružio: 24 Maj 2013
  • Poruke: 312

Napisano: 25 Avg 2013 17:28

Ma naravno da je amerima bitna demokretija.
Vladari bogatih kraljevina su sasvim legalni .

Dopuna: 25 Avg 2013 17:29

Ok procena.
Sledece procene iznesite cim prva bomba padne na Siriju pa cu se i ja ukljucuti u takvu vrstu nagadjanja.
Jer vidim da nikakvi argumenti ne uticu na vase procene.

offline
  • Pridružio: 25 Dec 2012
  • Poruke: 58

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Rekao bih previse mlaka izjava.

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 4703

Vladimir Petrovic 3 ::Napisano: 25 Avg 2013 17:28

Ma naravno da je amerima bitna demokretija.
Vladari bogatih kraljevina su sasvim legalni .

Dopuna: 25 Avg 2013 17:29

Ok procena.
Sledee procene iznesite cim prva bomna padne na Siriju pa cu se i ja ukljucuti u takvu vrstu nagadjanja.
Jer vidim da nikakvi argumenti ne uticu na vase procene.


Kada se pokrene mašinerija, malo šta je može zaustaviti. Možemo razgovarati o tome gde će se zaustaviti. Ali, ostavljam vas da se igrate vojske i analitičara... izvinjavam se što sam upao.

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2012
  • Poruke: 1720
  • Gde živiš: U koloniji po imenu Republika Srbija

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • ikan 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Feb 2013
  • Poruke: 3112

deki99 ::400 tona turskog oružja opoziciji
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Kakva glupost meriti oružije u tonama. 400 tona pušaka, topova, tenkova sa municijom, ne govori ništa, mogli su i avion da ubace u tonažu, pa čak i patrolni čamac.. Kolko je meni poznato oružije se kupuje na komad, a prevoznici nek ga posle vagaju.

offline
  • Pridružio: 12 Dec 2011
  • Poruke: 211

Napisano: 25 Avg 2013 17:50

Evo i ovih
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 25 Avg 2013 17:54

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 25 Dec 2012
  • Poruke: 58

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Rekao bih previse mlaka izjava.
Neki se ovde tese cinjenicom da americka vojska nece napasti zbog cinjenice da im je budzet smanjen a i zbog jake sirijske pvo.Mislim oni su sve ovo i zakuvali da bi na kraju eventualno i napali.Oni ostvaruju svoje strateske interese i cena svega je u drugom planu.Uostalom imaju dosta saveznika na bliskom istoku i po obicaju nece ici sami u agresiju.Misljenja sam da ako Rusija ne zauzme cvrsci stav eto novog konflikta.Daj Boze da gresim.

offline
  • Pridružio: 29 Dec 2011
  • Poruke: 975

Citat:Video
Karasik o mogućoj akciji SAD u Siriji


Analitičar Theodore Karasik iz istraživačkog instituta INEGMA, smatra kako će Sjedinjene Američke Države provesti akciju protiv sirijskih vlasti, bez obzira na preporuke i odluke UN-a.

On smatra kako će napad na Siriju biti snažna poruka, kao i odlučujući trenutak drugog predsjedničkog mandata Baracka Obame

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1391 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 7 sakrivenih i 1315 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, ALEKSICMILE, amstel, Apok, Atomski čoban, bojan313, Borski1977, burevestnik, cavatina, Centauro, Chainsaw, Cicumile, coaa, Dimitrise93, Djota1, DonRumataEstorski, doom83, DrFlyFisherman, drimer, dskrlec33, Džekson, esx66, Foxdie, g_g, gagidjuric, Gitzherai, HogarStrashni, Ir, Iskander, ivan979, jalos, Kajzer Soze, kaput21, Khaless, Kobrim, koom0001, Kredit, limeni, ljubo70, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Metanoja, MGBRBG, Miki 24pbr, Milos ZA, Mirage 2000N, Mićko, Moldovan, Nasegorelist, nelezele, nemkea71, novator, Otto Grunf, Papadubi, Pavel Medved, repac, Semberija, spalev, sslay, Str2022, t.e.m.p.l.a.r., tritonus, vaci, vazduh, Veless, vrgudinac, xAlex2, zeka013, 1324