|
Poslao: 09 Maj 2015 21:25
|
offline
- Pridružio: 22 Avg 2011
- Poruke: 161
|
Vezano za mapu sa Kalamunu u Jarudu bi trebalo da bude sklopljeno primirje koje je jos uvijek na snazi. Nema nikakvih informacija da je primirje prekinuto.
Nusra i ISIS se postigli dogovor da se zajednicki bore protiv Hezbolaha na Kalamunu.
To bi trebalo da bude ovo:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 09 Maj 2015 21:34
|
offline
- Pridružio: 23 Jul 2004
- Poruke: 222
- Gde živiš: srbija
|
bozocv ::Vezano za mapu sa Kalamunu u Jarudu bi trebalo da bude sklopljeno primirje koje je jos uvijek na snazi. Nema nikakvih informacija da je primirje prekinuto.
Nusra i ISIS se postigli dogovor da se zajednicki bore protiv Hezbolaha na Kalamunu.
To bi trebalo da bude ovo:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dzaba...Hezbolah cisti i jedne i druge...Po Izraelskim izvorima bitka na Kalamunu ce iz korena promeniti tok rata u Siriji
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Maj 2015 22:22
|
offline
- Gama

- Legendarni građanin
- Pridružio: 14 Jun 2004
- Poruke: 4389
|
Samo za ljubitelje "demokrata", pacifističkog pokreta Al-Nusre i ostalih sledbenika srcojedućeg slobodnog sveta. Sve Alavite treba istrebiti. Humano, nema dileme.
Ukoliko neko zna engleski razumeće šta ovi fini ljudi, na "humanističkoj" Al-Džaziri, zbore.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Maj 2015 23:05
|
offline
- Pridružio: 23 Jul 2012
- Poruke: 205
|
da slazem se donekle.. ali ekstremizam je samo posledica necega.. u ovom slucaju to je vjera nebitno koja (i hriscani su napravili puno sranja) .. da u korijenima i tumacenjima vjere nema osnova pa makar to bilo i krivo tumacenje nekih stvari nebi bilo ni ekstremizma jer on ne nastaje tek tako i iz cista mira nesto ga mora pokrenuti i dati mu smisao i opravdanje koliko god to bilo pogresno
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Maj 2015 23:57
|
offline
- Pridružio: 22 Avg 2011
- Poruke: 161
|
Drama oko bolnice u Jasr al Shiqour-u, ocekujem povoljene vijesti sjutra.
Ovo je sa pro teroristickih tviter naloga:
أبو سمية الخالدي @abu_sumiyah · 2h 2 hours ago
Update: Jisr Al Shiqour Hospital hit with another car bomb, the 2nd 1 to hit the hospital, but it was not a martyrdom op. And Allah 3Alam
Syrian Rebellion Obs @Syria_Rebel_Obs · 2h 2 hours ago
#SRO - IMPORTANT - Ongoing most violent battle at Jisr al-Shughur hospital since days. Tiger forces trying to reach. Rebels trying to storm.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Maj 2015 02:18
|
offline
- Irbis
- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Avg 2014
- Poruke: 3551
|
Napisano: 10 Maj 2015 2:17
SAA čisti okolicu i na DeirSalman u Istočnoj Goti,operacije su uspješne teroristi u rasulu..
Dopuna: 10 Maj 2015 2:18
#Hezbollah take control of Al-Ma'sirah Al-Shmaliyeh, Al-Ma'sirah Plain, Um Al-Rakeb & Al-Dawrat Hill in #Qalamoun
Hezbolah preuzeo kontrolu u Al-Ma'sirah Al-Shmaliyeh, Al-Ma'sirah Plain, Um Al-Rakeb i Al-Dawrat na Kalamunu.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 10 Maj 2015 2:18
Snimak borbi u Jisr al Shagouru [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
SAA i Hezba već čiste i Jarrod na Kalamunu [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Maj 2015 08:37
|
offline
- Pridružio: 22 Avg 2011
- Poruke: 161
|
Ovo je bilo juce oko 9 sati.
Ni teroristi ni SAA ne obavjestavaju kako se odvijala situacija oko Bolnice nakon ovog napada.
|
|
|
|
|
|