|
Poslao: 16 Maj 2015 17:33
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113878
|
Turska avijacija oborila sirijsku letelicu
Citat:Turski lovci F-16 oborili su danas sirijski letelicu koja je povredila turski vazdušni prostor u južnoj provinciji Hataj, preneli su turski mediji.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 16 Maj 2015 17:34
|
offline
- dani.tomic

- Ugledni građanin
- Pridružio: 07 Apr 2015
- Poruke: 470
|
aramis s ::A koja je svrha i pravopisni značaj višestrukih zareza u poruci?
A njegovi zarezi su najveci problem na ovoj temi jednom supermoderatoru?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Maj 2015 17:51
|
offline
- Irbis
- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Avg 2014
- Poruke: 3551
|
Portparolka Saveta za nacionalnu bezbednost Bele kuće Bernadet Mihan saopštila je da je američko osoblje stacionirano u Iraku sprovelo operaciju u al-Amru na istoku Sirije.
Operacija je sprovedena "uz punu saglasnost iračkih vlasti" i "u skladu sa domaćim i međunarodnim pravom", rekla je Mihan.
Ko je ovde lud,akcija je sprovedena u Siriji uz punu saglasnost Iracke vlade,pa jel znaju oni geografiju?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Maj 2015 18:07
|
offline
- Markoni29
- Legendarni građanin
- Pridružio: 09 Okt 2014
- Poruke: 2840
|
Луди смо изгледа ми.Али неће још дуго скотови.Доћи ће и на њихова врата...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Maj 2015 18:07
|
offline
- dani.tomic

- Ugledni građanin
- Pridružio: 07 Apr 2015
- Poruke: 470
|
Mora svakako Irak da da dozvolu da se sa njegove teritorije deluje. Mislim - u idealnom svetu
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Maj 2015 18:13
|
offline
- Pridružio: 23 Jul 2004
- Poruke: 222
- Gde živiš: srbija
|
Napisano: 16 Maj 2015 18:10
Hahahahahahahahah Irak dao dozvolu da dejstvuju u Siriji...A i SAA danas ubio nekog glavesinu Isis-a...
Otomani oborili sirijski dron danas...
Dopuna: 16 Maj 2015 18:13
Jel ste znali da sirijski Rv i Pvo broji 30000 ljudi...I treba im odati pocast za suzdrzanosti...Naime Izrael i Turska vrse non stop provokavije a ovi ne reaguju...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Maj 2015 20:43
|
offline
- Irbis
- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Avg 2014
- Poruke: 3551
|
Napisano: 16 Maj 2015 20:41
Palmyra
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 16 Maj 2015 20:43
Suhail al Hasan,TIGER. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Borbe SAA i terorista kod Palmrya,saa ubila Saudijskog teroristu Ebu Malik al-Tamimia [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Maj 2015 20:47
|
offline
- dani.tomic

- Ugledni građanin
- Pridružio: 07 Apr 2015
- Poruke: 470
|
igorsr :: Jel ste znali da sirijski Rv i Pvo broji 30000 ljudi...I treba im odati pocast za suzdrzanosti...Naime Izrael i Turska vrse non stop provokavije a ovi ne reaguju...
Da, bice da je do njihove suzdrzanosti
|
|
|
|
|
|