|
Poslao: 12 Jun 2012 22:47
|
offline
- nemezisx

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Jun 2009
- Poruke: 3510
|
NN ::nemezisx ::Иако навијам за Асада само због оваквих глупости и неорганизованости волео би да пукне, стварно нервира.Има све и смара већ годину дана.Једноставна три корака:прекинеш им комуникацију,опколиш и истребиш или понудиш предају.
То није могуће јер они терористи упадају у погранична подручја из околних земаља. Ту се воде борбе пар дана онда се они повуку, оптуже за неки злочин, па онда крену то исто са неке друге стране.
Није ово исти случај као у Либији где си имао велике области ван контроле Гадафија. Овде терористи не контролишу ништа значајније. Ово више подсећа на Космет него на Либију. Одсеку они пар села/насеља у препаду али онда се повуку када наиђе јача подршка сиријиске војске.
Па упадали су и код нас и то уз покриће НАТО-а.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Jun 2012 23:36
|
offline
- nemezisx

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Jun 2009
- Poruke: 3510
|
Па да, али смо их за пар месеци жестоко налупали.
Док колко капирам Сиријска војска неможе ни комуникације да пракине кад се терористи укотве негде.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Jun 2012 23:43
|
offline
- Pridružio: 31 Dec 2011
- Poruke: 144
|
Клинтон: Русија шаље борбене хеликоптере сиријском режиму
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Jun 2012 23:49
|
offline
- Kaćuša

- Super građanin
- Pridružio: 27 Okt 2011
- Poruke: 1285
|
Citat:Ona je pozvala Moskvu da pomogne SAD provesti plan političke tranzicije u Siriji.
Vještica ima smisla za humor...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Jun 2012 01:42
|
offline
- Pridružio: 18 Dec 2007
- Poruke: 386
|
nemezisx ::Па да, али смо их за пар месеци жестоко налупали.
Док колко капирам Сиријска војска неможе ни комуникације да пракине кад се терористи укотве негде.
Њих је сиријиска војска већ неколико пута угазила али онда они траже примирје. Знаш како то иде, па се регрупишу и поново нападну.
Тако би било и код нас да није НАТО ударио.
Покушавају да их изморе сиријсику државу и увуку Нато.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Jun 2012 10:13
|
offline
- ruso

- Elitni građanin
- Pridružio: 08 Avg 2011
- Poruke: 2023
- Gde živiš: Republika Srpska
|
Zabrinuta je jer nisu dosle strele iz libije u siriju a milke lete okolo
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|