|
Poslao: 08 Okt 2015 22:45
|
offline
- powSrb
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Mar 2015
- Poruke: 9466
|
Репортажа из Сирије. "Карактер рата"
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 08 Okt 2015 22:53
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113964
|
Russian helicopters lead the way in the Al-Ghaab; Syrian Army enters Al-Bahsa and captures 4 hills in Jubb Al-Ahmar
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Okt 2015 22:55
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113964
|
Syrian and Russian Air Forces launch a joint air campaign in Aleppo; both ISIS and Al-Qaeda targeted
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Okt 2015 23:13
|
offline
- Dostanic09
- Elitni građanin
- Pridružio: 06 Avg 2013
- Poruke: 1707
|
Lesnik ::Хвала на предходним одговорима, фино је видјети да се на овом форуму опет расправља о војним аспектима, не само о политици Имам још питања..
Шта мислите о могућностима руских подморничких снага да нанесу ударе из Средоземног мора по циљевима у Сирији? Које класе подморница би биле употријебљене (можда пројект 971 «Щука-Б») или неке друге које су тренутно у акваторијуму средоземља.
Verujem 99% da nece biti koriscene rakete Granit. Prvenstvena uloga tih podmornica je zastita grupacije brodova oko Moskve i u tom segmentu se verovatno vodi rat. Verujem da su Izraelci veoma aktivni u ( u pracenju, igranju macke i misa i u prisluskivanjima komunikacije) ali ne bi izostavio ni amerikance. Bice to veoma zanimljiv ples Rusa i Izraelaca ali mi te igre necemo videti
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Okt 2015 23:38
|
offline
- Pridružio: 15 Sep 2009
- Poruke: 380
|
nizam ::cita SAA ovaj forum i odlucili da poslusaju )
minobacaci:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
pred kraj snimka se cuje ruski...Jeli municija za minobacace odavde ?..Nesto mi se cini da jeste.
Na 2:15 snimka kao da pominje Srbiju ?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Okt 2015 23:38
|
offline
- gold_digger
- Ugledni građanin
- Pridružio: 30 Mar 2013
- Poruke: 492
|
Sever Hama
Juce je takodje zaplenjen jedan tenk SAA, vidi se beli krst na kupoli koji se ovih dana moze primetiti i na drugim transportnim i oklopnim sredstvima SAA verovatno da bi piloti mogli razlikovati.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Okt 2015 23:53
|
offline
- Cranium
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 18 Nov 2014
- Poruke: 651
|
Прегледао сам снимке на претходној страни, лепо спремају терен
Нека се мало дрекавци веселе, ускоро им се гаси свећа
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Okt 2015 00:07
|
offline
- Pridružio: 03 Feb 2013
- Poruke: 3112
|
gold_digger ::Sever Hama
Juce je takodje zaplenjen jedan tenk SAA, vidi se beli krst na kupoli koji se ovih dana moze primetiti i na drugim transportnim i oklopnim sredstvima SAA verovatno da bi piloti mogli razlikovati.
Da, i juče je neko postovao snimak sa zaplenjenim tenkom. Ako je to istina onda je SAA dobro popusila na tom delu fronta i bila je bežanija.
Trebalo je da još malo sačekaju sa ovom ofanzivom. Nekako mi preveliki gubici, još je sve neizvesno.
|
|
|
|
|
|