Rat u Siriji, 2011-2015. godina

516

Rat u Siriji, 2011-2015. godina

offline
  • Pridružio: 29 Dec 2011
  • Poruke: 307

Pa valjda ih i zato zovu teroristima, banditima koji sire teror i osjecaj nesigurnosti i haosa medju narodom, a nikakva borba prsa u prsa...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Mar 2012
  • Poruke: 187

Idlib

Radarska baza





offline
  • Pridružio: 20 Mar 2012
  • Poruke: 187

Mahambel, Idlib

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

Pobunjenici tvrde da su oborili jos jedan borbeni avion Sirijske vojske
Citat:Both activists said the rebels shot down a fighter jet near the oil field Sunday. It was not clear if the warplane was taking part in fighting in the area.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • ruso  Male
  • Elitni građanin
  • sta stignem
  • Pridružio: 08 Avg 2011
  • Poruke: 2023
  • Gde živiš: Republika Srpska

Cekaj malo ili ovi idu po otpadu i snimaju ove radare i rakete ili je sirijska pvo u ovakvom stanju ja nzm vise.
U principu malo sam odmorio od svega ovoga i bilo mi je super kad se nisam nervirao. Sad idemo iz pocetka.

offline
  • Mačak
  • Zavarivač
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 2591
  • Gde živiš: Čačak

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Nešto se čudno dešava, odkud sad da zapad ovako izveštava, izgleda da istina polako izlazi na videlo.

offline
  • Rohoje  Male
  • Zaslužni građanin
  • Iztok
  • management
  • Pridružio: 12 Avg 2011
  • Poruke: 561
  • Gde živiš: Slovenija

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Izgleda rebelsi uzdrmani (town of Kfar Nabel in the Idlib district). Ovaj rat polako izmiče kontroli.

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2009
  • Poruke: 3510

Rohoje ::http://www.youtube.com/watch?v=G-do4UrRcuM&feature=player_embedded#!

Izgleda rebelsi uzdrmani (town of Kfar Nabel in the Idlib district). Ovaj rat polako izmiče kontroli.


Некако ми снимак изгледа чудно. Камера је превише стабилна-филмски.

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2008
  • Poruke: 24

Rebelski tenk navodno uništava vojni

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2012
  • Poruke: 187

Leramoun, Aleppo



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2332 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 7 sakrivenih i 2271 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksandar11332, amaterSRB, Andrija357, Ares12356, Asteker, Ba4e, bojanM84, CHARLIE JA., Cicumile, crazydkure, DavidA, Djota1, djuradj, Doc, drimer, Džekson, Feller, Gheljda, goxin, Grebostrek, GveX, HogarStrashni, In_hero, indja, Istman, Jester, kutija11, Lep1na, lord sir giga, LostInSpaceandTime, MaschinenPistole, mile.ilic75, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, Pekman, Pilence, precan, Prometeus, sasa87, Semberija, skok, Srky Boy, stegonosa, Tafocus, uruk, vaci, Velizar Laro, Vlad000, xAlex2, yip314, yufighter, zemljanin