Rat u Siriji, 2011-2015. godina

524

Rat u Siriji, 2011-2015. godina

offline
  • Pridružio: 14 Jan 2012
  • Poruke: 875

Evo linkova za sve koji podržavaju teroriste zvane FSA (Fake Syrian Army):
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 19 Dec 2010
  • Poruke: 524

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 15 Mar 2011
  • Poruke: 771

Припадник ОВК са сиријским побуњеницима

У борбама владиних снага и побуњеника у Сирији страдао и Албанац са Косова. Бивши припадник ОВК у Сирију је отишао да би се борио против режима председника Башара ел Асада.

Наман Демоли из Приштине погинуо је у борбама владиних снага и побуњеника у Сирији, а борио се на страни опозиционих снага, преносе косовски медији. Демоли је први добровољац са Балкана који је погинуо у неком од сукоба на Блиском истоку и северу Африке. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Apr 2011
  • Poruke: 1358
  • Gde živiš: Brcko

Припадник ОВК са сиријским побуњеницима
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8010

Pripadnik OVK sa sirijskim pobunjenicima

U borbama vladinih snaga i pobunjenika u Siriji stradao i Albanac sa Kosova. Bivši pripadnik OVK u Siriju je otišao da bi se borio protiv režima predsednika Bašara el Asada.

Naman Demoli iz Prištine poginuo je u borbama vladinih snaga i pobunjenika u Siriji, a borio se na strani opozicionih snaga, prenose kosovski mediji. Demoli je prvi dobrovoljac sa Balkana koji je poginuo u nekom od sukoba na Bliskom istoku i severu Afrike.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • trol 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 820
  • Gde živiš: bez bananska republika Srbija

Pripadnik OVK sa sirijskim pobunjenicima

U borbama vladinih snaga i pobunjenika u Siriji stradao i Albanac sa Kosova. Bivši pripadnik OVK u Siriju je otišao da bi se borio protiv režima predsednika Bašara el Asada.
Naman Demoli iz Prištine poginuo je u borbama vladinih snaga i pobunjenika u Siriji, a borio se na strani opozicionih snaga, prenose kosovski mediji. Demoli je prvi dobrovoljac sa Balkana koji je poginuo u nekom od sukoba na Bliskom istoku i severu Afrike.
"Naman Demoli iz Prištine je prvi Albanac sa Kosova koji je izgubio život u borbama u Siriji. On je tamo otišao da bi se borio protiv režima predsednika Bašara el Asada. Demoli je ubijen prošle srede a njegova porodica je za to saznala u subotu. On je bio pripadnik OVK i fanatični aktivista Pokreta ‘Priključi se'", prenosi prištinski "Ekspres".
List navodi da je Demoli bio pripadnik OVK od 1999. godine i da je ranjen tokom sukoba na Kosovu.
Mediji ne navode da li je Demoli jedina osoba sa Kosova uključena u sukobe u Siriji.
Demoli je studirao u Siriji i odavno se pridružio revolucionarnom pokretu protiv Asadovog režima.
Naman Demoli je bio jedan od vodećih aktivista na Kosovu za izgradnju velike džamije u Prištini.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

sad im se i stvarno "priključio"

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

RJ ::sad im se i stvarno "priključio"

ZA sve pare!
Ali najsmesnija mi je rečenica iz predposlednjeg teksta
"Mediji ne navode da li je Demoli jedina osoba sa Kosova uključena u sukobe u Siriji "..

Sigurno je jedini šiptar tamo. NEgo kad malo bolje rszmislim, to je baš dobro za nas.
Asad (počećću da mu tepam) , - Aki radi poso za nas. Proredjuje redove tih "verterana" koji misle da ako znaju da pucaju iz Kalašnjikova ,znaju i da ratuju...Što veze nema..nikad ništa nisu znali ..realno
Samo napred Aki... Mr. Green

Ziveli

offline
  • Mačak
  • Zavarivač
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 2591
  • Gde živiš: Čačak

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Zar je to moguće, prosto ne mogu da verujem.

offline
  • Mačak
  • Zavarivač
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 2591
  • Gde živiš: Čačak

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Boze imali te , kako čovek ovo da gleda , pa gde ide ovaj svet , kako čovek u ovakvom svetu da vaspitava decu , ovo je dno , nize ne moze ,ovi naši će koliko sutra isto da urade , svet je izgubio sve vrednosti , kakvo moderno društvo , neka lepo kazu mi pravimo društvo po našim interesima baš nas briga za većinu , većina smo mi jer imamo najviše bogatstva , nek jednom priznaju da hoće da zive u svom luksuzu i da gaze po nejakima ,doćiće i taj dan kad ustane kuka i motika ....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 905 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 2 sakrivenih i 852 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, bankulen, Blair, boromir, Boroš, bounty hunters, brundo65, burevestnik, djuradj, DovlaODR, esko_hz, Gheljda, Glavonja049, goran.vvv, Haris, Imperator_Aleksandr_lll, Jozo74, kaskadija, kljift, Kriglord, Laluvr, Lance Guest, mat, Medojed, mikhailo, Miler88, mm1811, neko_drugi, nerislav2025, Novakomp, Obrenovic, pisac12, Profesor_018, Pururin, Recce, repac, S94, samojednoimeznam, Shinobi, shiro, Snorks, stegonosa, tomo2, tooljan, Vanderx, vazduh, Velizar Laro, veljko82, vjetar, wizzardone, Zec