|
Poslao: 10 Feb 2012 17:54
|
offline
- ruso

- Elitni građanin
- Pridružio: 08 Avg 2011
- Poruke: 2023
- Gde živiš: Republika Srpska
|
Jeli zastava prodala siriji nore cini mi se da je bilo interesovanja
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 10 Feb 2012 18:01
|
offline
- Pridružio: 19 Okt 2011
- Poruke: 36
|
Syria , British and Qatari Special Forces Already on the Ground , Coalition to be set up by US
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Feb 2012 18:08
|
offline
- rzbrzotrz

- Građanin
- Pridružio: 11 Feb 2009
- Poruke: 191
- Gde živiš: Kući, gde bih drugde?
|
ruso ::Jeli zastava prodala siriji nore cini mi se da je bilo interesovanja
Застава продала Норе?
1. Застава нема везе са Норама.
2. Нисам чуо да је уопште било конкретних разговора о продаји. Знао бих сигурно да су отпремљене
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Feb 2012 18:14
|
offline
- ruso

- Elitni građanin
- Pridružio: 08 Avg 2011
- Poruke: 2023
- Gde živiš: Republika Srpska
|
rzbrzotrz ::ruso ::Jeli zastava prodala siriji nore cini mi se da je bilo interesovanja
Застава продала Норе?
1. Застава нема везе са Норама.
2. Нисам чуо да је уопште било конкретних разговора о продаји. Знао бих сигурно да су отпремљене
Onda sam ja nesto prolupo malo prije, havala za odgovor
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Feb 2012 18:17
|
offline
- Pridružio: 22 Feb 2011
- Poruke: 1735
|
Sall ::Napisano: 10 Feb 2012 17:16
Gadafi je imao S-300,pa za 6 meseci,ne opalise niti jednu PVO raketu...
Niko za Libiju i nije tvrdi da ima nešto iz serije S-300
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Feb 2012 18:25
|
offline
- djole81
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 05 Feb 2009
- Poruke: 557
|
Citat:
I Gadafi je imao S-300,pa za 6 meseci,ne opalise niti jednu PVO raketu
Gadafi nije imao ni, S 300, ni BUK ni Pancir , ni ništa i to se dobro znalo. On je pustio da mu se vojska svede na nivo paravojne organizacije. Sirija bar ima Bukove, Ose, modernizuje radare uz pomoć Irana i verovatno dobija Pancire koji su naručeni. Zato se ne može staviti znak jednakosti među Libijom i Sirijom. Libijska vojska nije imala ni upotrebljive protivbrodske rakete, pa je na brodove ispaljivala rakete iz vbr a, a Sirija poseduje Bastion i iranski Noor/Ghader.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Feb 2012 18:38
|
offline
- Pridružio: 31 Dec 2011
- Poruke: 144
|
15,000 иранских елитних трупа улази у Сирију, на помолу велики обрачун у Хомсу
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|