|
Poslao: 01 Feb 2016 12:32
|
offline
- sremac983

- Legendarni građanin
- Neimar i savremeni farmer.
- Pridružio: 24 Nov 2010
- Poruke: 12167
- Gde živiš: U sremu voljenome...
|
Новоруси су добили били и Т-72Б3 тенкове и ко зна шта још, што нисмо видели. Ако не видимо руске војнике на терену, не значи да их тамо нема. А ово око ангажовања украјинске армије у Сирији, па дајте ко озбиљан може ово уопште да коментарише....
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 01 Feb 2016 13:05
|
offline
- Dostanic09
- Elitni građanin
- Pridružio: 06 Avg 2013
- Poruke: 1707
|
sremac983 ::Новоруси су добили били и Т-72Б3 тенкове и ко зна шта још, што нисмо видели. Ако не видимо руске војнике на терену, не значи да их тамо нема. А ово око ангажовања украјинске армије у Сирији, па дајте ко озбиљан може ово уопште да коментарише....
SANA je prenela izvestaj SAA gde se navode da su poginula ne znam tacno koliko SAA vojnika i da su poginula tri ili cetiri ruska vojnika. To je vest od jutros ili sinoc.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Feb 2016 13:45
|
offline
- stalker
- Legendarni građanin
- Pridružio: 02 Feb 2010
- Poruke: 3617
|
Dostanic09 ::sremac983 ::Новоруси су добили били и Т-72Б3 тенкове и ко зна шта још, што нисмо видели. Ако не видимо руске војнике на терену, не значи да их тамо нема. А ово око ангажовања украјинске армије у Сирији, па дајте ко озбиљан може ово уопште да коментарише....
SANA je prenela izvestaj SAA gde se navode da su poginula ne znam tacno koliko SAA vojnika i da su poginula tri ili cetiri ruska vojnika. To je vest od jutros ili sinoc.
Дај линк
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Feb 2016 14:15
|
offline
- dAre1988
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 24 Jan 2016
- Poruke: 25
- Gde živiš: Krusevac
|
Izgleda da je krenuo napad severno ka Nubl-Zahri enklavi ja bi rekao mada idu severnim putem mozda udare na Tel Rifat ovo ima da bude zanimljivo ovde samo jos fale vanzemaljci jer vec imamo Kurde ,enklavu koju drzi SAA ,raznorazne varijacije Daesa jos Turci da uskoce ima da bude veselo
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Feb 2016 14:31
|
offline
- powSrb
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Mar 2015
- Poruke: 9466
|
Прелеп снимак стиже од Минобороны России.
Настрадала колона са муницијом.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Feb 2016 14:41
|
offline
- Lieutenant

- Super građanin
- Pridružio: 29 Maj 2009
- Poruke: 1089
- Gde živiš: Beograd
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
МО Русије има необориве доказе да војска Турске гранатира територију Сирије, рекао је званични представник одбрамбеног ресора РФ генерал мајор Игор Конашенков, преноси ТАСС.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Feb 2016 14:56
|
offline
- Pridružio: 04 Sep 2014
- Poruke: 154
|
Ranxerox ::... I Pitam se dali bi Kina zaista rizikovala silne milijarde dolara koje muze od navučenih američkih konzumenata na sve moguće igračke za velike i male, zarad Pomoći Rusiji ukoliko bi zaista bila napadnuta u siriji od strane ukrajnskih kontigenata. Prvo siguran sam da bi svi do jednog bili obučeni u Američke Uniforme,SA Američkim oznakama i Američkim Hardverom pa ih ti sada bombarduj, sutra bi CNN objavio kak je Rusija objavila rat Americi jer je bombardovala "Američke trupe" za čega imaju neoborive dokaze u slici i reči,
...
Ali jedino što tu neštima je trenutna mogućnost izbijanja globalnog sukoba. Isto kao i kada bi Turci napali Ruske položaje i avione u Siriji.
Po mom skromnom misljenju Kina ne treba da se mesa vojno u sukob u Siriji, nego treba da nastavi rad na sistemu medjunarodnog placanja koji se ne zasniva na dolaru. Uspostavljanje tog sistema, u cemu Rusija aktivno ucestvuje, privodi se kraju.
Takodje, ubedjen sam da je Car Vladimir spreman da u Siriji ne popusti, po cenu globalnog sukoba, na koji je spreman.
Ako su moje gornje pretpostavke tacne, potpuno je irelevantno sta ce fabrika lazi i opsena zvana CNN objaviti.
|
|
|
|
|
|