|
Poslao: 04 Avg 2017 12:51
|
offline
- M-2001
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 22 Jul 2017
- Poruke: 4
|
radicr :: Amerika nece tako lako pustiti SAA da oslobodi DeZ.
Kao da se oni nesto tamo pitaju i kao da ce neko njih uopste nesto da pita. Sve zavisi koliko izdrzi njihova proxy vojska, toliko ce da traju u Dezu.
Tigrove stalno prati Ruska avijacija..Tako da ako oni budu ulazili u Dez. nema tu ko sta da pusta ili ne pusta.
Kurdi nece sigurno ici na Ruse i SAA, jer Kurdi slusaju sta im Rusi kazu. Kada su im rekli da moraju da puste SAA kod Manbidza da naprave tampon, oni su to ekspresno i ucinili. Kada su im rekli da preseku linije snabdevanja od Tabke ka Kuweiresu i olaksaju SAA, oni su to i ucinili. Kada su im rekli da moraju da puste Ruske vojnike na granicu sa Turskom, oni su to i ucinili..itd.
Kurdi jako dobro znaju da ako slucajno stanu na zulj Rusima, da ce istog trenutka Erdoganu biti odvezane ruke.
Ako budu poslusni, mozda imaju sanse za siroku autonomiju.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 04 Avg 2017 14:54
|
offline
- Pridružio: 28 Mar 2015
- Poruke: 1134
|
Poceo novi napad dzihadista na sjeveru Hame. Sad ce opet morati da dovlace Tigrove kad ovi zauzmu sela
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Avg 2017 15:45
|
offline
- Pridružio: 21 Maj 2008
- Poruke: 16627
|
Од 2012. па до 2017. су правили једну офанзиву годишње на Хаму. Ово би било први пут да праве две.
Побуњеници у Идлибу не могу да чекају следећу годину, јер ће дотад владине снаге сигурно завршити са већим делом ИСИС-а и доста смањити фронт, односно ослободити значајне снаге које ће моћи да посвете побуњеницима на западу. Зато и не изненађује ако су поранили.
Сумњам да су побуњеници имали довољно времена да се припреме за велику офанзиву, иако нису имали већих акција од губитка Алепа.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Avg 2017 16:04
|
offline
- Pridružio: 28 Mar 2015
- Poruke: 1134
|
Ako je ovima vjerovati, napad odbijen
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Avg 2017 16:23
|
offline
- Pridružio: 21 Maj 2008
- Poruke: 16627
|
radicr ::Ako je ovima vjerovati, napad odbijen
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Citat:Initially, HTS, spearheaded by Ajnad al-Kavkaz force (a Chechen-led jihadist group), managed to capture four points from SAA.
....
Sources are saying that the SAA has so far suffered three casualties (dead and wounded not specified) as a result of this attack.
Изгледа да су момци са прве линије у доброј кондицији?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Avg 2017 16:45
|
offline
- stalker
- Legendarni građanin
- Pridružio: 02 Feb 2010
- Poruke: 3617
|
Ударне јединице сиријске војске успеле су јуче да уђу у стратешки град Ел Сухне из правца југозапада. Распламсала се борба.
Данас је сиријска војска уз помоћ руске авијације наставила офанзиву унутар Ел Сухне, наносећи ударе по одбрани ДАЕШ-а на југозападном дела града.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Avg 2017 06:38
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39666
|
Алеппо готовится к наступлению «Аль-Каиды», спецназ зачищает окраины
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Avg 2017 08:08
|
offline
- Drug Platov
- Super građanin
- Pridružio: 26 Nov 2015
- Poruke: 1002
|
Ko je lik u digitalnoj sari sa kamerom na glavi? Mislim i da je ovo njegov youtube kanal? Gde se desava ovo? Delovi snimka kao da su bili na temi.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Avg 2017 10:44
|
offline
- Tebra_90

- Građanin
- Pridružio: 20 Avg 2008
- Poruke: 52
- Gde živiš: Vinski Srem
|
Drug Platov ::
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Gledao sam ovo pre pola godine, o Iraku je reč.
Na 25:40 lik se uprpo i opalio sam sebi pod noge
|
|
|
|
|
|