Rat u Siriji, 2018. godina

879

Rat u Siriji, 2018. godina

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39687

Trenutno stanje u Siriji nekako malo čudno izgleda bez onih velikih crnih i zelenih površina Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Čekaj, kada su završili deratizaciju pustinje?



offline
  • 187 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 02 Feb 2017
  • Poruke: 2213

Sa reddit-a




Mr. Green

offline
  • Kubovac  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 12 Jul 2016
  • Poruke: 6875

aramis s ::Čekaj, kada su završili deratizaciju pustinje?

Pa...imaju još malo na jugu....i ponešto na severu....ali dobro im ide... Wink

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Ne to, peinova mapa nije baš tačna. ISIS nije očišćen u vulkanskim stenama i pustinji kod DEZ-a.
A ima i ovo

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39687

Mapa za Arami s-a ima ih u pustinji ali ne u velikom broju to će se počistiti polako možda posle Dare i Kuentire


+ “The process will continue until handing over all heavy and medium-sized weapons by the armed groups. The agreement, which includes the regions of Daraa al-Balad, al-Sad road, al-Mukhayam, Sajnah, al-Manshiyah and Gharz, stipulates the handing over the heavy and medium-sized weapons and settling the status of armed men who are willing for settlement,” the SANA said.

I upravo ISIL-ovci iz ova dva džepića sa gornje mape su pokušali napad na SAA u Suweidi i dobili po p***i. Mr. Green
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Zaplena u DeZ-u pronađeno ISIL-ovo skladište naoružanja


offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22299

S.Korejske rakete za Grad (ne svetlo zelene)...

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

A sta ce sa Kurdima na kraju hoce im pokloniti teritoriju na Severu?

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2014
  • Poruke: 1413

Na Kurde idu kada zavrse sa Idlibom.

offline
  • Pridružio: 24 Nov 2016
  • Poruke: 156

dozorni ::Na Kurde idu kada zavrse sa Idlibom. Bice cupavo oko Idliba , to je poslednje uporiste Americke paščadije a i nemaju kud da ih voze sa autobusima...Za ocekivat je opet neke"hemijske Markale"

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1013 korisnika na forumu :: 12 registrovanih, 4 sakrivenih i 997 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, drale12, Ezbuck, kaskadija, Lotus, maksi007, Milos82, Nobunaga, shiro, starlights, Zastava, zziko