|
|
|
|
|
Poslao: 17 Jul 2018 10:35
|
offline
- Pridružio: 21 Maj 2008
- Poruke: 16630
|
pein ::SAA poliva po teroristima u Kuentiri na 0:40 šilka
Ту се лепо види како су цеви на Шилке стабилне, чак и у хоризонталном дејству, и одмах после на снимку се примети како на оним скаламеријама на пикаповима шарају горе-доле, чак и за мањи калибар.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Jul 2018 10:50
|
offline
- NenadG

- Počasni građanin
- Pridružio: 20 Feb 2017
- Poruke: 785
- Gde živiš: Beograd
|
Pa dobro, ne mogu da se porede budževine sa ozbiljnim, namenskim vozilima.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Jul 2018 10:53
|
offline
- Pridružio: 15 Apr 2013
- Poruke: 372
- Gde živiš: Munze
|
Jeste, ali kada bi se ovi pametnjakovoci dosetili pa da jednu stranu podupru sa dva debela direka, smanjili bi "saranje " za 50 posto
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Jul 2018 10:55
|
offline
- NenadG

- Počasni građanin
- Pridružio: 20 Feb 2017
- Poruke: 785
- Gde živiš: Beograd
|
Istina, ali i dalje ne bi bilo ni približno namenskom vozilu.
Mada, njima to i ne treba. Bitno je da poliva
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Jul 2018 11:25
|
offline
- Pridružio: 28 Mar 2015
- Poruke: 1134
|
pein ::Kuentiri
Nije bitno, mislio sam da je greska u pisanju ali svaki put ovako napises
Quneitra -> Kuneitra eventualno?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Jul 2018 11:36
|
offline
- Pridružio: 21 Maj 2008
- Poruke: 16630
|
NenadG ::Pa dobro, ne mogu da se porede budževine sa ozbiljnim, namenskim vozilima.
Пикапови заправо имају једно врло битну предност - далеко су мобилнији.
Зато су и омиљено оружје побуњеника, са којим нападају постаје и у дубини распореда.
У случају фронтова и напада на насеља, и немају пуно смисла.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Jul 2018 12:03
|
offline
- NenadG

- Počasni građanin
- Pridružio: 20 Feb 2017
- Poruke: 785
- Gde živiš: Beograd
|
Naravno da imaju svoje prednosti, moj komentar je bio samo u vezi stabilnosti paljbe.
|
|
|
|
|
|
|
|