Rat u Siriji, 2018. godina

883

Rat u Siriji, 2018. godina

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

Teroristi u Kuentiri mole za primirje i pregovore sa SAA i Rusima Cool Cool Cool
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

SAA poliva po teroristima u Kuentiri na 0:40 šilka







Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Po Millitary Maps najnovije



offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16630

pein ::SAA poliva po teroristima u Kuentiri na 0:40 šilka

Ту се лепо види како су цеви на Шилке стабилне, чак и у хоризонталном дејству, и одмах после на снимку се примети како на оним скаламеријама на пикаповима шарају горе-доле, чак и за мањи калибар.

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2017
  • Poruke: 785
  • Gde živiš: Beograd

Pa dobro, ne mogu da se porede budževine sa ozbiljnim, namenskim vozilima.

offline
  • indja 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 15 Apr 2013
  • Poruke: 372
  • Gde živiš: Munze

Jeste, ali kada bi se ovi pametnjakovoci dosetili pa da jednu stranu podupru sa dva debela direka, smanjili bi "saranje " za 50 posto

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2017
  • Poruke: 785
  • Gde živiš: Beograd

Istina, ali i dalje ne bi bilo ni približno namenskom vozilu.
Mada, njima to i ne treba. Bitno je da poliva Smile

offline
  • Pridružio: 28 Mar 2015
  • Poruke: 1134

pein ::Kuentiri
Nije bitno, mislio sam da je greska u pisanju ali svaki put ovako napises Smile
Quneitra -> Kuneitra eventualno?

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16630

NenadG ::Pa dobro, ne mogu da se porede budževine sa ozbiljnim, namenskim vozilima.
Пикапови заправо имају једно врло битну предност - далеко су мобилнији.
Зато су и омиљено оружје побуњеника, са којим нападају постаје и у дубини распореда.

У случају фронтова и напада на насеља, и немају пуно смисла.

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2017
  • Poruke: 785
  • Gde živiš: Beograd

Naravno da imaju svoje prednosti, moj komentar je bio samo u vezi stabilnosti paljbe.

offline
  • Kubovac  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 12 Jul 2016
  • Poruke: 6875

aramis s ::Po Millitary Maps najnovije



Jel to ostali još samo "crni" u Dari, uz Golan?
I nisu smetali Izraelcima što su tu i što prelaze bezbednosne linije, ali ako Sirijci pređu.... GUZ - Glavom U Zid

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1095 korisnika na forumu :: 29 registrovanih, 3 sakrivenih i 1063 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bounty hunters, DonRumataEstorski, draggan, dragoljub11987, dusan2022, GT, Ikica977, K a s p e r, kenny74, komenski, Kriglord, Lazur_01, lcc, Litostroton, m0nstrum_, Marko Marković, MiGac, Mihailo Gazdić, mile.ilic75, MilosKop, Mrav Obrad, Shilok, sova72, vaso1, Velizar Laro, vobo, Zastava, zlaya011, Zmajac