Rat u Siriji od 2020 ------->

204

Rat u Siriji od 2020 ------->

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 4109
  • Gde živiš: Beograd



Znači sve ovo rokanje u nedelju dana je bilo zbog paradajza?
Šale malo...
Nađoh jedan vrlo duhovit tviter komentar na temu snimka oborene turske BPL i čupavih koji proslavljaju uništenje letelice:






Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 10568
  • Gde živiš: pecina stroga

Ssudeci po nedostatku vijesti sa fronta cini se da suTurci stali, i da se ceka cetvrtak.

Ostaje pitanje da li ce SAA nesto da radi do tada ili ce i oni da miruju



offline
  • Pridružio: 22 Jan 2014
  • Poruke: 188

Kako pišu mediji, sirijska vojska je nakon kratke borbe sa odredima sirijske opozicije koju podržava Turska uspela da zauzme Tanabeh i Džavbas.
U ovom trenutku, vojska se kreće ka gradu Najrab,i i u slucaju zaizimanje tog grada to bi bio veliki udarac za Turske snage i njihove saveznike.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 28 Avg 2017
  • Poruke: 3121
  • Gde živiš: Beograd

Према извору са Вконтакте "Война Сирия Россия Турция" синоћ је САА, уз подршку руске авијације заузеле територију означену на карти.





[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 10568
  • Gde živiš: pecina stroga

Ekrani razlicitih turskih BPL


online
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27359
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Да, батина има два краја, и оба бију....само што је руска мнооого дужа и тежа. Путин дозвољава Ердогану да глуми државника (који је у изборима изгубио свој гласни град, колико се сећам) и трља нос Америма којима још 2011. није дозволио да разулпају Сирију....А они нека објашњавају својим ''савезницима'' (читај - слугерањама) зашто морају да излазе из Афганистана, Сирије, зашто само реже око Ирана,итд...

offline
  • Pridružio: 08 Dec 2011
  • Poruke: 2631
  • Gde živiš: Novi Travnik - ex Pucarevo

Sinoć gledam dnevnik i daju isječak obračanja sultana raji.

Citiram:
"Ako se ne povuku na pozicije od prije ofanzive, nikome neće ostati glava na ramenima."
Nakon ovog slušatelji u ekstazi...

Najprije čovjek ostane bez riječi, pomisli svašta i onda shvati, uzalud Ataturk, uzalud tehnologija, uzalud napredak itd. To je jednostavno njima u genetskom kodu i primitivizam mora isplivati kad tad (mada se ni mi svojedobno nismo iskazali, mi iz exyu)

Onda opet pomislim kako bi izgledalo da Putin ili netko drugi izađe pred masu i isto ovo kaže. Kako bi to odjeknulo, kako bi se to komentiralo, jer nije isto kad to kaže koljač i netko ko to nije.

offline
  • vukm 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 24 Dec 2010
  • Poruke: 606

Koliko ovi Turci imaju bespilotnih kada ih ovako šalju direktno u smrt?

Do sada je dosta oboreno u Siriji i u Libiji.

offline
  • Mrkva 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 21 Jan 2018
  • Poruke: 817

A svaka od njih košta stotine milijuna dolara. Pa sad isplati li im se...

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39691

Vukm imaju ih dovoljno i samo štancaju uostalom jeftiniji je Barjaktar od F16 + u ovom drugom imaš pilota dok je u prvom pilot negde u TR na zemlji i upravlja istom.
Slike oborenog Barjaktara Arrow
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1141 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 7 sakrivenih i 1045 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 5.56, aleph_one, Andrija357, Apok, Asteker, bojan313, BrusLi, Cicumile, Cirkon, Deki Duga Devetka, doom83, dragoljub11987, Duce, Džekson, Frunze, g0xy, Georgius, glados, Glavonja049, Guster25, HawX, Helket, HogarStrashni, ILGromovnik, Jester, jon istvan, Kamov, ladro, Litostroton, Lj_ubo, LostInSpaceandTime, Lošmi, M74AB3, markolopin, mercedesamg, milanpb, milenko crazy north, Milometer, minke, misaru, mist-mist, Moldovan, monomah, Mrav Obrad, mrdaak, mrgud2025, Mzee, Nepopravljivi, nevjerna beba, NiKoLa27, OgnjenMitric, OldKresoje, Panter, Pero, Pururin, radza1, rajkoplje, rakivan, repac, S-G, S2M, Sagotolio, sasics, sekretar, shadower78, Sharpshooter, Shinobi, sickmouse, Sirius, SirOliver, Smiljkovich, synergia, TangoSix, troki1971, vaci, vidra boy, VJ, Vlado82, Volfero, wulfy, Zec, zillbg, Zmaj Tolak, zokizemun, Zorge, Đurđevdan, 79693, 800077