|
Poslao: 31 Maj 2020 17:15
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39638
|
Bojane ja sam video snimke sa PZH 2000 al ni jedan sa M110.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 01 Jun 2020 21:12
|
offline
- slonic_tonic
- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Jun 2014
- Poruke: 8009
- Gde živiš: Zagreb
|
Zna li se koliko je Migova-29 dobila Sirija i koja verzija?
Jesu li to potpuno novi, ili se radi o modernizaciji starih sirijskih Migova?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Jun 2020 23:00
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39638
|
Pronađeno još jedno skladište
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Jun 2020 01:53
|
offline
- Pridružio: 02 Feb 2017
- Poruke: 2213
|
+ Тигры" вышли на ученияpein ::
18:20 Tojota napokon dobila termoviziju
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Jun 2020 08:51
|
offline
- Trinitron1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Avg 2017
- Poruke: 3121
- Gde živiš: Beograd
|
- 12Ovo se svidja korisnicima: stug, Boris90, _commandos_, cetka, pein, su27, francis begbie, Vienna, 187, voja64, m0nstrum_, 4channer
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Зелени аутобуси крећу у Америку
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Jun 2020 14:31
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39638
|
Syrian special forces intercept US military convoy as children pelt vehicles with rocks
US-made missiles and massive weapons cache seized by Syrian Army in southern Syria
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Jun 2020 23:27
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39638
|
Syrian soldier confronts US forces, tells them to get out of Syria
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Jun 2020 15:35
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39638
|
Syrian Army, US forces involved in standoff in northeast Syria
RUSSIAN FORCES ESTABLISH NEW POSITION IN NORTHEAST AL-HASAKAH
Video [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Jun 2020 16:11
|
offline
- t.e.m.p.l.a.r.
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 03 Jun 2020
- Poruke: 9
|
Napisano: 03 Jun 2020 15:55
slonic_tonic ::Zna li se koliko je Migova-29 dobila Sirija i koja verzija?
Jesu li to potpuno novi, ili se radi o modernizaciji starih sirijskih Migova?
Verovatno nijednog. Nema para a i embargo na naoružanje. AB saiqal im je najbezbednija i možda je kako tako osiguravaju. Ostale su u dometu... Tu verovatno ima onih nekoliko 29 tki in 23 jki koju su još ispravni koliko toliko. Pa i SU-24. Nisu Sirijci baš nešto održavali tehniku.
Dopuna: 03 Jun 2020 16:04
A stari Sirijski MIG-ovi 29 stari su negde 30+ godina. Bili su prva zemlja koja ih je dobila i to one prve jako osiromašene export verzije (radar sa MIG-23...) Umornost materiala odradila je svoje,nema tu šta više da se modernizuje ili se ne isplati. Ona eskadrila koja je pre više godina modernizovana djelomično i remontovana,verovatno je jedina koju imaju. Osip aviacije im je dramatičan. Ako dobiju nešto u narednim godinama,biče to donacije.
Dopuna: 03 Jun 2020 16:11
djox ::
Citat:MiG 29 at Hmymim
20 may
SE verzija ili koja od SMT varijanti? Bez oznaka i verovatno na putu za Libiju.
|
|
|
|
|
|
|
|